WWW: https://www.oki-event.com/
Nazwa Firmy: oki event
Telefon 693 277 778
Adres Grunwaldzka 33b
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-783

Opis


Usługi proponowane przez firmę, której witryna to oki-event.com, charakteryzują się najwyższą jakością. Klienci mają możliwość zlecenia zorganizowania, na przykład, imprezy firmowej. Całą ofertę zaprezentowano pod wskazanym wyżej adresem. Aby znajdowanie niezbędnych informacji było sprawne, wszystko podzielono na następujące kategorie:

  • bankiety,
  • imprezy integracyjne,
  • konferencje,
  • eventy,
  • transmisje online dla firm,
  • wynajem sprzętu AV.

Dzięki takiej różnorodności każdy, bez wątpienia, znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Podstawą podjęcia współpracy z firmą jest umówienie się na spotkanie wstępne. W jego trakcie klient, rozmawiając z jednym z pracowników firmy, ma możliwość opowiedzenia o tym, jakie wydarzenie chciałby zorganizować. Istotne jest określenie profilu gości, omówienie oczekiwań i potrzeb. Na podstawie zebranego wywiadu specjalista stara się przygotować indywidualną ofertę.

Warto zaznaczyć, iż bankiety firmowe we Wrocławiu mogą być organizowane zarówno w miejscach wskazanych przez zleceniodawcę (w takim wypadku pracownik firmy udaje się pod wskazany adres i dokładnie sprawdza, czy dana lokalizacja będzie nadawała się do organizacji wybranego wydarzenia), jak i w lokalach zaproponowanych przez specjalistę. 

Każdy bankiet dopracowywany jest z dużą dbałością o każdy detal. Jeśli klient wyrazi taką chęć, zamawiany jest także catering. Bardzo interesującą opcją jest również wykupienie dodatkowych atrakcji dla uczestników spotkania. W takim wypadku można zdecydować się, na przykład, na występ artystyczny (popularne są kabarety oraz mówcy motywacyjni), czy też koncert wybranego zespołu. Na stronie internetowej firmy dokładnie opisano to, jak wyglądają tego typu występy. 

Klienci otrzymują szczegółową wycenę, wraz z opisem wszystkich planowanych atrakcji. Jeśli zaakceptują całość, ostatnim krokiem jest podpisanie umowy i uiszczenie należności za świadczoną usługę. W ten sposób można zorganizować perfekcyjną imprezę firmową, którą wszyscy zapamiętają, bez wątpienia, na długo.

Data dodania: 05-12-2022
Autor: Michał Jabłoński
Źródło:
https://www.oki-event.com/oferta/bankiety/Opinie o oki event


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

MIASTO - Pszczew


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

MIASTO - Węgierki


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

MIASTO - Piła


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu