WWW: https://nova.com.pl/
Nazwa Firmy: Nova Sp. z o.o.
Telefon +48 61 661 06 20
Adres Perzycka 83
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-182

Opis


Obecnie ogromną popularnością wśród właścicieli placówek handlowych cieszą się liczniki konsumentów wchodzących do sklepu. Urządzenie umożliwia sprawdzenie, czy obecna promocja przynosi efekty, porównanie ilość wydanych paragonów z liczbą osób odwiedzających obiekt, śledzenie zmian w zachowaniu klientów, gdy w okolicy powstanie kolejny sklep oraz prowadzenie różnego typu innych statystyk.

Wysokiej klasy, nowoczesny licznik osób oferuje firma NOVA. Asortyment zawiera kompaktowe zliczarki, które bez problemu zmieszczą się nawet w niewielkich sklepikach. Produkt jest łatwy w montażu i demontażu. Poza tym jego obsługa również nie jest trudna. Artykuł ma zasięg pracy do 3 metrów i można go wygodnie zresetować za pomocą klucza. Dla wymagających klientów firma proponuje zaawansowany model wyposażony w wyświetlacz oraz oprogramowanie do tworzenia raportów na komputerze i ich przesyłanie na serwer FTP. Dodatkowo system jest zabezpieczony przed utratą danych. W przypadku przerwania zasilania dane są przechowywane w pamięci FLASH. Licznik jest pojemny. Sprzęt współpracuje z rozmaitymi innymi czujnikami. Wszystkie oferowane produkty prezentują się estetyczne, ich obudowana została wykonane z porządnego, wytrzymałego tworzywa sztucznego.

Należy wspomnieć, że w asortymencie można znaleźć także wiele innych innowacyjnych urządzeń. Wśród często wybieranych artykułów znajdują się uniwersalne klipsy, które można zainstalować na butelkach z alkoholem, ubraniach, butach czy perfumach. Oferta obejmuje także bramki antykradzieżowe w wersji radiowej, akustomagnetycznej i elektromagnetycznej. Sprzęt współpracuje z urządzeniami większości popularnych na rynku producentów.

Wybór tej firmy to dobra decyzja.

Data dodania: 26-01-2022
Autor: Łucja Baranowska
Źródło:
https://nova.com.pl/products/licznik-klientaOpinie o Nova Sp. z o.o.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

MIASTO - Pszczew


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

MIASTO - Węgierki


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

MIASTO - Piła


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu