WWW: https://www.nfk.com.pl
Nazwa Firmy: NFK J. KOPA Sp. J
Telefon 42 712 56 10
Adres Kościelna 7
Miejscowość Aleksandrów Łódzki
Kod pocztowy 95-070

Opis


Podstawą każdej hali magazynowej są wózki widłowe, których zadaniem jest przenoszenie ciężkich ładunków z miejsca na miejsce. Mają one wytrzymałe widły, opony odporne na przebijanie i zadaszoną kabinę operatora, która zapewnia maksimum komfortu. Użytkowanie takich sprzętów wymaga posiadania stosownych certyfikatów. Można je zdobyć poprzez uczestnictwo w szkoleniach organizowanych przez zewnętrzne firmy. W coraz większej liczbie zakładów spotykane są modele elektryczne, nazywane akumulatorowymi. Są one zasilane bateriami pracującymi przez wiele godzin bez potrzeby ładowania. Zapewniają niewielkie koszty eksploatacyjne i wygodę użytkowania. Urządzenia te powstały z myślą o stosowaniu w zamkniętych obiektach. Nie wytwarzają toksycznych substancji, dlatego nie szkodzą środowisku naturalnemu.

Wózki elektryczne wyposażono w akumulatory litowo-jonowe i ołowiowe. Nie tracą one na żywotności nawet po wielu latach od zakupu i gwarantują mniejsze przestoje maszyn. Na rynku występuje szereg modeli różniących się od siebie gabarytami i technologią. Część producentów oferuje sprzęty z dodatkowymi wyświetlaczami, których celem jest kontrolowanie zużytej energii. Urządzenia te przyspieszają transportowanie palet z ciężkimi ładunkami oraz innych przedmiotów o nietypowych gabarytach.

Wydajne i bezpieczne w użytkowaniu sprzęty udostępniono na stronie nfk.com.pl. Znajdują się na niej wytrzymałe elektryczne wózki widłowe polecane ze względu na ergonomię, precyzję pracy oraz kompaktową budowę. Dzięki niej sprzęty te sprawdzają się w ciasnych korytarzach oraz między regałami magazynowymi. Opisywane modele mają przeciwwagę i odznaczają się zwartą konstrukcją, co minimalizuje ryzyko przewrócenia się pojazdu.


Opinie o NFK J. KOPA Sp. J


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Metropolis Krzysztof Bugaj

MIASTO - Łódź


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

AUTOMARZEŃ24 SP Z O O

MIASTO - Konstantynów Łódzki


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

AP Studio Anna Karpińska

MIASTO - Łódź


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu