WWW: https://trokot.pl
Nazwa Firmy: MSTC Logistic
Telefon 575055022
Adres Batorego 44
Miejscowość Toruń
Kod pocztowy 87-100

Opis


Jazda samochodem podczas letnich upałów i przy ostrym słońcu nie należy do przyjemności. Warunki nie wpływają dobrze nie tylko na pasażerów, ale również na kierowcę. Warto zatem przed wyjazdem zadbać o odpowiedni komfort, montując specjalne osłony na szyby. Dzięki nim można cieszyć się podróżą w zacienionym wnętrzu pojazdu oraz nie być narażonym na zbyt szybkie nagrzewanie się siedzeń i powietrza, nawet przy wyłączonej klimatyzacji. Odpowiednio dopasowana do okna auta ochrona przed niekorzystnymi czynnikami jest nieodzownym elementem wyposażenia podczas jazdy z dziećmi lub ze zwierzętami. Pozwala uniknąć wielu przykrych sytuacji, jak chociażby bardzo niebezpiecznego dla zdrowia i życia przegrzania.

Wybierając osłony, warto zwrócić uwagę na strukturę materiału, z którego są one wykonane. Polecanym splotem jest drobna siateczka, która skutecznie zatrzymuje promienie słoneczne, a jednocześnie zapewnia dostęp do świeżego powietrza. Dobrze też zdecydować się na produkt odporny na wilgoć czy różnego rodzaju naprężenia. Dzięki temu łatwo zapobiec konieczności zbyt szybkiej wymiany osłonki z powodu jej przypadkowego zniszczenia. 

Składając zamówienie, trzeba też pamiętać, że nie każda osłona przeciwsłoneczna nadaje się do samochodu osobowego. Szyby w takim pojeździe mają różne wysokości i szerokości, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest wybór modelu z odpowiednimi regulacjami. Ochrony na okno zapinane na niewielki, ale wytrzymały magnes można znaleźć w ofercie przedstawionej na stronie trokot.pl. Pod podanym linkiem działa sklep online, którego kadra prowadzi sprzedaż wysyłkową na terenie całego kraju. Proponuje osłony do aut osobowych, dostawczych, ciężarowych, także kamperów. Dystrybuowane produkty posiadają odpowiednie gwarancje oraz są zgodne z polskim prawem. Dzięki zastosowaniu do ich produkcji najwyższej jakości materiałów ochraniacze przetrwają długi czas, służąc podczas podróżowania w trakcie dużego nasłonecznienia oraz dając się łatwo złożyć, jeśli na zewnątrz jest pochmurnie.

Data dodania: 19-12-2022
Autor: Franciszek Lewandowski
Źródło:
https://trokot.pl/Opinie o MSTC Logistic


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Auto Serwis Kwiatowa

MIASTO - Toruń


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Zwiedzaj Toruń

MIASTO - Toruń


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Wycieczkownia

MIASTO - Toruń


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu