WWW: https://modernomundo.pl/
Nazwa Firmy: Moderno Mundo Sp.z o.o.
Telefon 61 306-77-77
Adres Firmowa 10
Miejscowość Gądki
Kod pocztowy 62-023

Opis


Opakowanie wykonane z tworzywa sztucznego w wielu przypadkach jest rozwiązaniem najwygodniejszym, ale często jest też opcją najbezpieczniejszą. Przy pakowaniu i przechowywaniu produktów żywnościowych, szczególnie zawierających kwasy, niezwykle ważne jest to, by pojemnik nie wchodził w reakcję z zawartością. Nie bez znaczenia jest też fakt, iż worek foliowy jest lekki, co pozwala zmniejszyć koszty transportu gotowych wyrobów, oraz wytrzymały, co z kolei minimalizuje ryzyko zniszczenia towaru.

Oczywiście aby wykorzystać wszystkie zalety tego opakowania, konieczne jest sięgnięcie po towar dobrej jakości. Moderno Mundo, producent oferujący gotowe worki foliowe, jak również folię termozgrzewalną w rolce przeznaczoną do maszyn pakujących, stawia wyłącznie na wysokogatunkowe materiały oraz na najwyższej klasy sprzęt. Dzięki temu klienci otrzymują niezawodne i estetyczne opakowania dla swoich produktów.

W ofercie znajdują się przede wszystkim worki stojące doypack i stabilo z bocznym fałdem. Obydwa te pojemniki nadają się do przechowywania wyrobów sypkich, a po dołączeniu korka z zakrętką – również płynnych. Worek stojący może zostać uzupełniony wentylem odprowadzającym gazy, zamknięciem strunowym oraz nacięciem ułatwiającym otwarcie. Dla zwiększenia wygody użytkowania warto zdecydować się na worek z zaokrąglonymi rogami lub z wyciętą zawieszką. Worki doypack dostępne są też w wersji do pakowania próżniowego, co poszerza jeszcze możliwości ich zastosowania.

Każdy typ opakowania foliowego PE, PET lub z domieszką papieru czy aluminium może też zostać uzupełniony nadrukiem fleksograficznym. Profesjonalne i nietoksyczne farby mogą zarówno pokrywać zewnętrzną powierzchnię worka, jak i znajdować się pomiędzy warstwami laminatu. Specjalne matryce stosowane w zakładzie produkcyjnym umożliwiają uzyskanie bardzo czytelnego i precyzyjnego wydruku w ośmiu dostępnych kolorach. Dodatkowymi opcjami jest użycie farby widocznej tylko w świetle UV, stanowiącej zabezpieczenie przed wyrobami nieoryginalnymi, oraz pokrycie nadruku lakierem paper-touch bądź matowym (całego albo tylko niektórych elementów).

Data dodania: 15-09-2020
Autor: Nikola Lewandowska
Źródło:
https://modernomundo.pl/oferta/folie/Opinie o Moderno Mundo Sp.z o.o.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

MIASTO - Pszczew


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

MIASTO - Węgierki


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

MIASTO - Piła


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu