WWW: https://www.zyrandole24.pl/
Nazwa Firmy: MITO Lighting Piotr Kuźniak - zyrandole24.pl
Telefon 608466050
Adres Leśna 185
Miejscowość Częstochowa
Kod pocztowy 42-271

Opis


Światło i kryształy to idealne połączenie, o czym wiedzą producenci żyrandoli. Proponują oni oryginalne lampy w wielu kształtach i wariantach kolorystycznych, które przypadną do gustu miłośnikom niebanalnych dodatków aranżacyjnych. Zapewniają one imponujące efekty wizualne, dlatego są spotykane w reprezentacyjnych pomieszczeniach, takich jak recepcje znajdujące się w eleganckich hotelach lub domowe salony. To również podstawa prestiżowych restauracji oraz sali balowych, w których odbywają się rozmaite przyjęcia. Żyrandole to nie tylko źródło światła, ale też praktyczna dekoracja ciesząca się sporym zainteresowaniem nie od dziś.

Osobom poszukującym oszczędności polecana się żyrandol LED. Jest on dostępny w katalogu przedsiębiorstwa Mito Lighting, które sprowadza wyłącznie najlepsze produkty o doskonałej jakości. Są to dodatki z mieniącymi się kryształkami w kilku kształtach i wielkościach. Robią one wrażenie na zaproszonych gościach i budują intymny nastrój. Zasila się je energooszczędnymi żarówkami, które świecą o wiele dłużej w porównaniu do świetlówek wykorzystywanych w przeszłości. Szacuje się, że żyrandole LED działają nawet 50 000 godzin.

Żarówki tego typu nie nagrzewają się, co chroni przed pojawianiem się nieestetycznych ciemnych smug na ścianach lub sufitach. Zmniejszają też ryzyko poparzenia podczas ich dotknięcia.  Są one dostępne w dowolnej temperaturze barwowej oraz kolorze, a do najpopularniejszych zalicza się odcienie żółci oraz biel. Żyrandole zasilane LED-ami są wybierane przez wzgląd na ekologiczny charakter. Nie szkodzą bowiem środowisku naturalnemu, gdyż nie emitują szkodliwych związków, a na dodatek nie zużywają dużych ilości energii.

Lampy dostępne w przedsiębiorstwie to synonim wyszukanego stylu, elegancji i klasy. Gwarantują one ciekawą grę świateł i idealnie komponują się z wnętrzami urządzonymi w różnych stylach. Ich rozmiar warto dobierać pod kątem metrażu pomieszczenia. Odpowiednio dobrana lampa nie będzie go przytłaczać, przez co wnętrze wyda się przestronniejsze.


Opinie o MITO Lighting Piotr Kuźniak - zyrandole24.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.

MIASTO - Racibórz


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

tapetuj.pl Sklep internetowy

MIASTO - Tarnowskie Góry


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz

MIASTO - Rybnik


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu