WWW: https://uzkmidas.pl
Nazwa Firmy: Midas s.c. Usługi Zarządcze i Konsultingowe
Telefon 783986995
Adres Miła 4
Miejscowość Kielce
Kod pocztowy 25-612

Opis


Holenderski system podatkowy jest bardzo atrakcyjny dla osób, które świadczą legalną pracę na terenie tego kraju. W większości przypadków umożliwia uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku dochodowego, co zazwyczaj nie jest małą kwotą i może stanowić spore uzupełnienie domowego lub osobistego budżetu.

Z tego rodzaju wyrównania mogą skorzystać także Polacy pracujący w Holandii. Zwrot można uzyskać, będąc zatrudnionym na czas określony lub nieokreślony. Wielu holenderskich pracodawców proponuje swoim pracownikom rozliczenie podatkowe ich pracy jako bezpłatną pomoc, co jest bardzo doceniane przez pracowników. Nie muszą dzięki temu szukać zewnętrznego realizatora, który wykonałby dla nich tego typu usługę rozliczeniową, nie ponoszą też związanych z tym kosztów lub też są one naprawdę niewielkie.

Niestety, nie każdy holenderski pracodawca może oferować takie wsparcie. Szczególnie rzadko jest ono proponowane podczas zatrudnienia sezonowego krótkoterminowego. W takiej sytuacji po powrocie do kraju polski obywatel musi sam zatroszczyć się o to, by uzyskać należny mu zwrot. 

Rozliczenie z zagranicy to jedna z usług, którą mogą zaproponować pracownicy serwisu ogłaszającego się na stronie internetowej uzkmidas.pl. Choć jest ona płatna, to nadal może stanowić atrakcyjną formę odzyskania nadpłaconego podatku. Osoby świadczące pomoc to doświadczeni specjaliści, doskonale orientujący się w kwestiach związanych z holenderskim prawem podatkowym. Wiedzą, jakie wnioski są potrzebne, by obliczyć należny zwrot oraz gdzie należy złożyć wypełnione dokumenty, by go otrzymać. 

Firma działa online, co jest dodatkowym ułatwieniem dla osoby chcącej skorzystać z jej usług. Dzięki możliwości wysłania niezbędnych danych za pośrednictwem poczty elektronicznej nie ma potrzeby, by zjawiać się w biurze osobiście, co oszczędza czas oraz obniża koszty. Jest to również bardzo wygodna opcja dla Polaków, którzy mieszkają na stałe za granicą i chcieliby uzyskać zwrot podatku lub po prostu rozliczyć się z holenderskim fiskusem zgodnie z panującym prawem.


Opinie o Midas s.c. Usługi Zarządcze i Konsultingowe


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

AUTO NAPRAWA WIŚNIEWSKI ARKADIUSZ

MIASTO - Kielce


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

AirFresh Sp. z o.o.

MIASTO - Kielce


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Skybar

MIASTO - Kornica


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu