WWW: https://audiotour.pl
Nazwa Firmy: MICHAŁ KRYNICKI AUDIOTOUR
Telefon 605 074 637
Adres Adama Prażmowskiego 19E
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 30-399

Opis


Coraz więcej turystów chętnie odwiedza znane miejsca podczas urlopowych wypadów. Chcą też jak najwięcej się dowiedzieć i zapamiętać. Nie zawsze jednak jest idealna słyszalność przewodnika. Dzięki nowoczesnemu systemowi komunikacji przewodnika ze zwiedzającymi jest to możliwe. Służy do tego Tour Guide System. Składa się on z nadajnika i odbiornika. Przewodnik mówi poprzez nadajnik, a uczestnicy wycieczek odbierają informacje poprzez słuchawki.

Jest to idealne rozwiązanie dla wycieczek grupowych, także zagranicznych. To także idealna opcja w miejscach, gdzie należy zachować szczególną ciszę, np. w świątyniach. Skorzystanie wówczas z audioprzewodnika pozwala zachować porządek i ciszę. Dzięki takiemu systemowi można usłyszeć przewodnika, nawet gdy grupa jest rozproszona.

Na audiotour.pl można się dowiedzieć, że rekomendowana firma wypożycza i sprzedaje całe systemy, tzn. nadajniki i odbiorniki. Zamówiony produkt można odebrać osobiście w siedzibie firmy lub zdecydować się na przesyłkę kurierską. Każdy, kto decyduje się na innowacyjny sposób narracji, powinien skorzystać z oferty. Najpierw można złożyć zamówienie na wynajem sprzętu. Jeśli system się sprawdzi, można taki sprzęt zakupić.

Decydując się na kompletny zestaw, można liczyć na atrakcyjne ceny. W skład zestawu wchodzą, m.in. nadajniki, odbiorniki, słuchawki i mikrofon. W komplecie jest także ładowarka z zasilaczem i akumulator. Polecany system zapewnia łączność dochodzącą do 100 metrów. To bardzo wygodne rozwiązanie.

Firma proponuje także specjalne rozwiązania dopasowane do grup z różnymi dysfunkcjami np. dla osób niedowidzących. Całe urządzenie tour guide można ładować ładowarkami sieciowymi bądź walizkowymi. Na podanej stronie zamieszczono cennik wypożyczeń. I tak np. za 1 sztukę systemu tour guide klient zapłaci ok. 3 zł za 24 godziny wypożyczenia. Za okres, w którym system jest w transporcie, klient nie płaci.

Więcej informacji na temat polecanego systemu można znaleźć na podanej stronie. Tam też podano wszystkie dane teleadresowe. Kontaktować można się od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 16.30.


 

Data dodania: 06-04-2020
Autor: Maksymilian Głowacki
Źródło:
https://audiotour.pl/zwiedzaniegrupoweOpinie o MICHAŁ KRYNICKI AUDIOTOUR


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Storczykarnia - sklep z produktami do uprawy i pielęgnacji STORCZYKÓW ORCHIDEI

MIASTO - Kraków


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

DAUL Jacek Jastrzębski

MIASTO - Kraków


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Radecka, Lucyna Radecka

MIASTO - Bystra Podhalańska


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu