WWW: http://metropolis-rent.pl/
Nazwa Firmy: Metropolis Krzysztof Bugaj
Telefon 42-663-87-71
Adres Ogrodowa 72
Miejscowość Łódź
Kod pocztowy 91-071

Opis


Wypadek lub stłuczka na drodze to ogromnie stresujące wydarzenie. W takich sytuacjach bardzo ciężko jest myśleć racjonalnie. Można wówczas zapomnieć np. o tym, że właścicielowi uszkodzonego pojazdu nienadającego się do dalszej jazdy przysługuje prawo wynajęcia auta zastępczego z OC sprawcy. Dzięki temu, jako osoba pokrzywdzona, którą pozbawiono środka transportu, nie zostajesz pozostawiona sama sobie i skazana np. na korzystanie z komunikacji miejskiej. Warto w tym momencie zaznaczyć, że przecież nie każdy mieszka w mieście i ma możliwość poruszania się tramwajami, autobusami czy reż metrem. Osoby, które mają dom bądź mieszkanie na obrzeżach miasta lub na wsi i niemające dostępu do komunikacji miejskiej, miałyby w tym momencie ogromny problem.

W celu otrzymania auta zastępczego należy zgłosić się do towarzystwa ubezpieczeniowego, w którym sprawca wypadku wykupił polisę OC. Nieważne czy jest nim np. Generali, LINK4, Concordia, Warta, AXA, PZU, Ergo Hestia, Allianz czy Uniqa, samochód zastępczy wypożyczony w Łodzi czy w innym mieście po prostu Ci się należy. Nie musisz korzystać z wypożyczalni aut, z którą współpracuje ubezpieczyciel. Możesz zgłosić się do niezależnej wypożyczalni, np. takiej jak METROPOLIS RENT. Załatwi ona za Ciebie wszystkie formalności w firmie ubezpieczeniowej. Dzięki temu zdejmie ona z Twoich barków część problemów, które niespodziewanie spadły na Ciebie.

METROPOLIS RENT zapewni Ci samochód zastępczy podobnej klasy jak Twoje uszkodzone auto. Będziesz mógł z niego korzystać do momentu, w którym Twój pojazd odzyska sprawność lub do chwili zakupu nowego samochodu (w przypadku, gdy auto na skutek wypadku nadaje się już tylko do kasacji).

Jeżeli zdecydujesz się na kontakt z METROPOLIS RENT, koniecznie przygotuj:

  • dowód osobisty,
  • prawo jazdy,
  • numer szkody.

Musisz wiedzieć, że nie możesz żądać wynajęcia samochodu wyższej klasy od modelu Twojego uszkodzonego auta.

Wypożyczalnia METROPOLIS RENT pomoże Ci spokojnie przejść przez cały proces uzyskiwania pojazdu zastępczego.


Opinie o Metropolis Krzysztof Bugaj


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

AUTOMARZEŃ24 SP Z O O

MIASTO - Konstantynów Łódzki


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

AP Studio Anna Karpińska

MIASTO - Łódź


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Kancelaria Prawna Meritum Agnieszka Mikołajczyk

MIASTO - Łódź


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu