WWW: https://mensahome.eu
Nazwa Firmy: Mensa Home
Telefon 883680001
Adres Słowiańska 22
Miejscowość Leszno
Kod pocztowy 64-100

Opis


W wyposażeniu każdego lokalu gastronomicznego nie może zabraknąć naczyń, służących do serwowania posiłków lub napojów, jak i różnego rodzaju dodatków. Składają się na nie serwetki, produkowane z ekologicznych materiałów. Nabywcy ze skromniejszym budżetem decydują się często na modele papierowe, uznawane za najtańsze. Występują one w wersji gładkiej lub wzorzystej, dzięki czemu dopasowanie ich do stołu czy stylistyki pomieszczenia nie jest problematyczne. Są one kładzione obok talerzy, gdyż służą do wycierania dłoni bądź ust po skończonym posiłku. To produkty jednorazowego użytku proponowane między innymi w firmie Mensa Home. Przedsiębiorstwo oferuje eleganckie i wytrzymałe serwetki papierowe oraz elementy nakrycia stołu.

Serwetki zaprezentowane w asortymencie są tworzone z celulozy, czyli materiału, który nie szkodzi środowisku naturalnemu. Mają dwie lub więcej warstw, dzięki czemu ryzyko przypadkowego przedarcia podczas użytkowania jest niewielkie. To przyjemne w dotyku dodatki, będące alternatywą dla ich odpowiedników tekstylnych. Sprawdzają się także podczas przyjęć organizowanych w domach czy mieszkaniach.

Serwetki z papieru są chłonne, dlatego przydają się w razie rozlania napoju. Odznaczają się wydajnością i są sprzedawane w opakowaniach po nawet 100 sztuk. Najbezpieczniejszą opcją są modele gładkie w stonowanych kolorach, które nie zwracają na siebie uwagi i stanowią estetyczne dopełnienie stołów. Niektórzy stawiają jednak na ich wyraziste odpowiedniki, które, odpowiednio dobrane, wpasowują się w kolorystykę obrusu. Niektórzy producenci proponują także serwetki z motywami świątecznymi. Zazwyczaj nadrukowuje się na nie renifery, świętego Mikołaja, prezenty czy pisanki.

Data dodania: 18-02-2023
Autor: Igor Ostrowski
Źródło:
https://mensahome.eu/nakrycie-stolu/serwetki-papieroweOpinie o Mensa Home


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

MIASTO - Pszczew


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

MIASTO - Węgierki


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

MIASTO - Piła


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu