WWW: https://furnigo.pl/
Nazwa Firmy: Meble-Bocian
Telefon 343000052
Adres Wręczycka 268
Miejscowość Częstochowa
Kod pocztowy 42-202

Opis


Nowoczesne elementy wykończeniowe, zaliczające się do praktycznych i designerskich zarazem można zamieścić w wielu wnętrzach, nawiązujących do modernistycznych trendów i cieszyć się tym, jak się prezentują. Listwa hakowa i wieszak ścienny ze sklepu Furnigo są tego potwierdzeniem. Można jednocześnie zaopatrzyć się w element użyteczny i doskonale prezentujący się. 

Wykonany z metalu wieszak można zakupić w kolorze białym albo czarnym. Sprawdzi się w każdego typu wnętrzach. Jego prosta forma pozwala dopasować go do przedpokoi minimalistycznych. Można też go powiesić w otoczeniu elementów nawiązujących do stylu skandynawskiego albo modern. Solidna konstrukcja pozwala na stabilne utrzymanie odzieży na hakach. Dlatego wyrób ten traktowany jest przede wszystkim jako funkcjonalny. Ścienny wieszak zrobiono bardzo precyzyjnie, zarówno pod kątem trwałości, jak i designu. Technika ciecia laserowego pozwoliła na uzyskanie niebanalnej formy. 

Wykończenie w macie sugeruje, że dobrze będzie zamontować wieszak na gładkich ścianach albo takich, gdzie położony jest beton dekoracyjny. Wieszak można złożyć bez problemu, ponieważ zaprojektowany został ergonomicznie. Listwa ma aż 8 haczyków, dlatego nie tylko nadaje się do założenia w domu, ale też na przykład w poczekalniach, w wielu obiektach publicznych. O praktyczności tego modelu świadczy również to, że jest odporny na palcowanie oraz na niewielkie zarysowania. 

Wszystkie walory podane powyżej sprawiają, że produkt ten można uznać za idealny. Spełnia oczekiwania designerskie, jak i powiązane ściśle z użytecznością.  Parametry listwy - wieszaka podane są na stronie internetowej. O szczegóły związane z jego wykorzystaniem można zapytać sprzedawców. Wielbiciele minimalizmu z pewnością docenią zaprezentowany model. Zwłaszcza że na co dzień jego eksploatacja nie będzie wiązała się z żadnymi trudnościami. Niezależnie od tego, czy ktoś wybierze listwę w wersji białej albo czarnej, będzie zadowolony z zakupu. Ten gadżet wpłynie na walory estetyczne pomieszczenia.

 


Opinie o Meble-Bocian


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.

MIASTO - Racibórz


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

tapetuj.pl Sklep internetowy

MIASTO - Tarnowskie Góry


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz

MIASTO - Rybnik


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu