WWW: https://marotur.pl/
Nazwa Firmy: Maro Tur
Telefon +48 604 607 912
Adres Strażacka 1
Miejscowość Koszalin
Kod pocztowy 75--95

Opis


Z przewozów autokarowych korzystają chętnie zorganizowane wycieczki i osoby prywatne wybierające się na urlop, które nie chcą przepłacać. Usługi te dają szansę sprawnego dotarcia do celu bez konieczności organizowania innych środków transportu. Doświadczeni przewoźnicy zapewniają szeroki wybór połączeń i planują trasy w taki sposób, by uniknąć najbardziej zakorkowanych dróg. Jazda autokarem jest bardzo wygodna dla pasażerów, którzy nie muszą ustalać tras czy martwić się o warunki pogodowe lub dodatkowe opłaty.

Coraz więcej osób ocenia wysoko przejazdy autokarami, ponieważ są one bezpieczne i znacznie tańsze od innych środków transportu, takich jak samoloty. Wybierają je także posiadacze samochodów osobowych, którzy nie czują się na siłach, by prowadzić je przez wiele godzin. Ponadto auta mają mniejsze bagażniki i są w stanie pomieścić zaledwie 5 osób jednocześnie, dlatego nie sprawdzą się w przypadku większej grupy osób. Przewoźnicy współpracują z organizatorami pielgrzymek, kolonii, wycieczek szkolnych oraz wyjazdów pracowniczych. Proponują usługi zarówno na terenie Polski, jak i poza jej granicami.

Firmą, której można zaufać, jest Maro Tur, kierująca ofertę do mieszkańców Koszalina. Przewozy międzynarodowe, jakie proponuje, nie wiążą się z dużymi kosztami, dzięki czemu zainteresowani przeznaczają środki finansowe na inne cele. Przedsiębiorstwo zapewnia bezpieczny i jednocześnie komfortowy przewóz osób wybierających się na imprezy integracyjne czy zawody sportowe. Flota, jaką dysponuje, jest w nienagannym stanie technicznym, dzięki czemu nie ma mowy o usterkach wydłużających czas podróży.

Firmę reprezentują kulturalni i wypoczęci kierowcy zapewniający sprawne dotarcie do celu. Pojazdy, które prowadzą, pomieszczą nawet kilkadziesiąt osób, co byłoby niemożliwe w przypadku busów. W ich wnętrzach znajdują się wygodne fotele z funkcją rozkładania do pozycji leżącej, stoliki na przekąski lub napoje, mini-barki oraz systemy ogrzewania i klimatyzacji, dzięki którym można podróżować w przyjemnej temperaturze, niezależnie od warunków panujących za oknem.

 

Data dodania: 11-09-2021
Autor: Mikołaj Mróz
Źródło:
https://marotur.pl/przewozy-miedzynarodowe/Opinie o Maro Tur


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Fabrollo

MIASTO - Szczecin


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Marand-Meble

MIASTO - Szczecinek


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

KRZYSZTOF PEŚLA Kancelaria Adwokata Niemieckiego - Rechtsanwaltskanzlei

MIASTO - Szczecin


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu