WWW: https://marand-meble.pl/
Nazwa Firmy: Marand-Meble
Telefon 608 775 787
Adres Słupska 23
Miejscowość Szczecinek
Kod pocztowy 78-400

Opis


Liczne trendy aranżacyjne oraz dostępne rozwiązania sprawiają, że często w czasie urządzania i aranżacji czy też remontów wnętrz nie wiadomo, na co postawić. Trudne może być na przykład urządzenie kuchni, tym bardziej że pomieszczenie to musi być idealnie zagospodarowane, wygodne i ergonomiczne. Obecnie bardzo ważny jest też jego wygląd - wiele osób chce na przykład mieć kuchnię w określonym stylu, a przynajmniej bardzo estetyczną, a nie tylko funkcjonalną. Na co warto postawić jeśli chodzi o kuchnie w Szczecinku?

Do wyboru są liczne meble i elementy aranżacji wnętrz. Kupować można je stacjonarnie, a także w sieci. Warto też jednak pamiętać o jeszcze innym dostępnym rozwiązaniu, które może się okazać świetne zwłaszcza w określonych przypadkach. Mowa o wykonywaniu mebli na wymiar, co stanowi świetną opcję na przykład kiedy ma się kuchnię niewielką, której przestrzeń trzeba rozsądnie zagospodarować. Wykonywanie mebli na wymiar pozwala na przykład zabudować szafkami wydzieloną część pomieszczenia aż do sufitu. Można też wykorzystać wnęki czy skosy, wykonując meble zwężone czy ze ściętymi kształtami.

Rozwiązanie to sprawdza się też kiedy ma się własną wizję swojej kuchni, a przy tym chce mieć pomieszczenie nietuzinkowe. Kupno powtarzalnych gotowych mebli w sklepie nie pozwala osiągnąć oryginalnego efektu. I wreszcie, na wyjście to często stawiają osoby szczególnie wymagające, chcące mieć pomieszczenie umeblowane ściśle według swych oczekiwań. Firma Marand, świadcząca takie usługi, oferuje nie tylko wykonywanie mebli, ale też blatów i zabudów sprzętów gospodarstwa domowego, jak lodówki i zmywarki. Stawiając na jej usługi, można zyskać kuchnię marzeń, czego gotowe meble, jakkolwiek jest ich na rynku wiele, nie zapewnią.

A z jakim wiąże się to stylem? Firma stawia na rozwiązania nowoczesne. Co prawda kuchnie można urządzać w przeróżnych nurtach, ale bez wątpienia styl nowoczesny jest najczęściej wybierany i szczególnie pożądany. W kuchni sprawdza się szczególnie dobrze, gdyż zapewnia ergonomię i, połączony z minimalizmem, łatwość utrzymania czystości.

Data dodania: 04-03-2023
Autor: Iwo Wiśniewski
Źródło:
https://marand-meble.pl/meble-kuchenne.htmOpinie o Marand-Meble


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Fabrollo

MIASTO - Szczecin


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Maro Tur

MIASTO - Koszalin


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

KRZYSZTOF PEŚLA Kancelaria Adwokata Niemieckiego - Rechtsanwaltskanzlei

MIASTO - Szczecin


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu