WWW: https://www.mafarchitekci.com/
Nazwa Firmy: MAF Architekci spółka z ograniczona odpowiedzialnością spółka komandytowa
Telefon +48795140529
Adres Dąbrowskiego 77A
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-529

Opis


Zagospodarowanie przestrzenne nowoczesnego domu jednorodzinnego stanowi nieraz poważne wyzwanie. Budynki tego rodzaju są zazwyczaj tak zaplanowane, by uzyskać wewnątrz efekt jak największej przestrzeni, ze znikomą ilością wygrodzeń oraz zamkniętych pomieszczeń. Z jednej strony daje to duże pole do działania, z drugiej łatwo jest stracić orientację i nadmiernie przeciążyć zupełnie niepotrzebnymi meblami czy bibelotami dostępny metraż. 

Dużą pomocą może okazać się architekt wnętrz. W Pile usługi tego typu można zamówić, korzystając z oferty dostępnej na stronie internetowej mafarchitekci.com. Kadra specjalistów-dizajnerów z dużym doświadczeniem w zawodzie (czego dowodem są umieszczone pod podanym linkiem wykonane przez nich realizacje) chętnie podejmie się działań mających na celu stworzenie spójnej kolorystycznie, ale przytulnej i funkcjonalnej przestrzeni, zadowalającej wszystkich użytkowników. 

Dzięki wsparciu architekta można oszczędzić sporo czasu, szczególnie w gestii doboru poszczególnych elementów. Nie ma konieczności wielogodzinnego wizytowania marketów budowlanych czy sklepów z asortymentem wykończeniowym. Wspomniany specjalista jest w stanie opracować dokładny projekt wystroju w wersji 3D i przedstawić go klientowi do zatwierdzenia. Jeżeli przygotowana koncepcja nie zyskuje aprobaty zlecającego, architekt umieszcza na planie przedstawione przez właściciela nieruchomości uwagi. 

Klienci, którzy skorzystali z usługi powyższego realizatora, bardzo doceniają rzetelność, z jaką pracownicy podchodzą do wykonywania swoich zadań. Dodatkowo podkreślają, że ich zdanie było i jest zawsze bardzo ważne dla architektów, którzy od początku zabiegali o przedstawienie własnej wizji usługobiorców i starali się jak najdokładniej przenieść oczekiwania i usłyszane pomysły na projekt, a następnie wcielić w życie. Takie działanie każdorazowo sprawia, że powstaje przestrzeń, która zyskuje akceptację klienta już na etapie planowania, a pozytywne wrażenia towarzyszą właścicielom i przyszłym użytkownikom również w momencie oddania domu lub mieszkania po przeprowadzonej renowacji. 

 

Data dodania: 20-07-2021
Autor: Maksymilian Kowalczyk
Źródło:
https://www.mafarchitekci.com/projekty-wnetrza/Opinie o MAF Architekci spółka z ograniczona odpowiedzialnością spółka komandytowa


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

MIASTO - Pszczew


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

MIASTO - Węgierki


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

MIASTO - Piła


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu