WWW: https://grafenprofessional.eu/
Nazwa Firmy: Madejski Spółka Jawna
Telefon 12 683 96 00
Adres Kornela Makuszyńskiego 28
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 31-752

Opis


Niewłaściwe zastosowanie środków chemicznych w warsztacie samochodowym może doprowadzić do wcześniejszego zużycia części zamiennych. Konsekwencją tego są częstsze awarie i niebezpieczne sytuacje, które ujawniają się na przykład podczas jazdy. Należy zwrócić uwagę na właściwy dobór oraz użytkowanie zgodne z zaleceniami producenta. 

Firma Grafen dokładnie informuje swoich klientów o sposobie użycia danego środka. Takie wiadomości znajdują się na opakowaniu, a także na kartach produktowych, które można pobrać ze strony internetowej producenta. Warto o tym pamiętać, zwłaszcza przy korzystaniu z zupełnie nowych preparatów. 

Małopolska firma oferuje swoim klientom doskonałej jakości zmywacz do hamulców. Można go kupić w kilku rodzajach opakowań. Najczęściej wykorzystywane są puszki o pojemności pięciuset mililitrów oraz bańki zawierające pięć litrów środka. W obu przypadkach preparat działa tak samo skutecznie. Jest nim przede wszystkim oczyszczenie metalowych elementów układu hamulcowego z pyłów, smarów i opiłków. Zmywacz nie wymaga długotrwałego pozostawiania na powierzchniach roboczych. Radzi sobie z zabrudzeniami natychmiast. Wielu użytkowników wykorzystuje preparat do czyszczenia narzędzi warsztatowych. 

Skuteczność działania środka zmywającego do hamulców została już wielokrotnie potwierdzona przez profesjonalistów, jak i przez użytkowników rzadko wykonujących naprawy mechaniczne pojazdów i maszyn. Za każdym razem klienci podkreślali, że należy postępować zgodnie z załączonymi instrukcjami. Bardzo ważne jest zabezpieczenie elementów lakierowanych, malowanych i wykonanych z tworzywa sztucznego. Jeśli prace odbywają się w pomieszczeniu należy zadbać o jego odpowiednią wentylację.


Opinie o Madejski Spółka Jawna


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

MICHAŁ KRYNICKI AUDIOTOUR

MIASTO - Kraków


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Storczykarnia - sklep z produktami do uprawy i pielęgnacji STORCZYKÓW ORCHIDEI

MIASTO - Kraków


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

DAUL Jacek Jastrzębski

MIASTO - Kraków


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu