WWW: https://leasingujesz.pl/
Nazwa Firmy: leasingujesz.pl
Telefon +48 730 211 811
Adres Nasypowa 5
Miejscowość Gdynia
Kod pocztowy 81-177

Opis


Leasing samochodu to  rozwiązanie, jakim interesują się przedsiębiorcy, którzy nie chcą nabywać pojazdów na własność, choć niekiedy korzystają z niego także osoby prywatne i niemające zdolności kredytowej. Współcześnie wyróżnia się trzy typy takiego finansowania, a jednym z nich jest leasing operacyjny. W tym przypadku właścicielem auta jest podmiot finansujący, co oznacza, że to na jego barkach spoczywa obowiązek przeprowadzania odpisów amortyzacyjnych. Innym rozwiązaniem jest leasing finansowy. Osoby decydujące się na nie stają się właścicielami pojazdów po zakończonej umowie. Niektórzy wybierają jednak leasing zwrotny, polegający na sprzedaży firmie samochodu oraz podpisaniu stosownej umowy, dzięki czemu mogą z niego korzystać.

Leasing to forma finansowania, która jest bezpieczna. Daje ona możliwość wykorzystywania auta, a wszystko to bez konieczności zaciągania kredytu w banku czy obciążania własnych finansów. Niejednokrotnie zdarza się, że przedsiębiorstwa leasingowe udostępniają najnowsze modele pojazdów, co jest kolejnym argumentem przemawiającym za skorzystaniem z podobnych usług. To idealne rozwiązanie dla właścicieli firm, które dopiero wchodzą na rynek.

Czekają na nich atrakcyjne ulgi podatkowe, dzięki czemu mogą sporo zaoszczędzić, a uzyskane środki przeznaczyć na rozwój biznesu. Osoby zainteresowane taką formą finansowania zaglądają chętnie na stronę leasingujesz.pl, na której znajduje się praktyczna porównywarka leasingowa. Ułatwia ona znalezienie najlepszej oferty dopasowanej do swoich indywidualnych potrzeb. Witryna należy do przedsiębiorstwa, które istnieje na rynku od 2006 roku. Jego pracownicy pomagają klientom w odnajdywaniu najlepszych ofert i chętnie odpowiadają na ich pytania.

Właściciele firm decydujący się na takie rozwiązanie mogą liczyć na atrakcyjne ulgi podatkowe oraz dostępność. Leasing jest bowiem o wiele łatwiejszy do otrzymania w porównaniu do kredytów bankowych, gdyż wiąże się z niewielką ilością formalności. Cały proces jest przejrzysty, a warunki są opisywane w umowie, którą otrzymuje każda ze stron. Do zalet opisywanego rozwiązania zalicza się też zwolnienie z podatku PCC oraz akcyzy samochodowej, jak i możliwość późniejszego wykupu auta w konkurencyjnej cenie. Na zainteresowanych czekają liczne promocje, dzięki czemu można sporo zaoszczędzić.


Opinie o leasingujesz.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Tapestry

MIASTO - Gdańsk


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

DOWAN Sp. z o.o.

MIASTO - Gdańsk


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Albex

MIASTO - Gdańsk


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu