WWW: https://www.lanwar.com.pl
Nazwa Firmy: Lanwar
Telefon 61 868 51 33
Adres Cmentarna 22
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-176

Opis


Właściciel lub zarządca obiektu hotelowego jest zobowiązany spełnić oczekiwania gości oraz zadbać o komfort i bezpieczeństwo wszystkich klientów. Nic więc dziwnego, że w wielu hotelach można znaleźć różnego rodzaju pokoje, które są przeznaczone do określonej grupy odbiorców, m.in. rodzin z dziećmi, podróżującej pary czy osób przebywających w delegacjach.

W przypadku niewielkich pomieszczeń, w których nie zmieści się aneks kuchenny, warto zadbać o dostęp do minibaru. Zazwyczaj wewnątrz umieszczane są napoje alkoholowe i bezalkoholowe oraz słodkie przekąski na użytek gości. Kolejnym ważnym elementem wyposażenia apartamentu jest mini sejf, w którym można przechowywać cenne przedmioty, tj. biżuterię, gotówkę oraz ważne dokumenty. Sejfy hotelowe powinny znaleźć się przede wszystkim w kompleksach składających się zarówno z bazy noclegowej, jak i części z basenami oraz SPA. Goście mogą odpowiednio zabezpieczyć wszystkie prywatne rzeczy i do woli korzystać z udogodnień znajdujących się na terenie obiektu. 

Najważniejsze, by postawić na solidny sejf, który jest prosty w obsłudze i zarazem gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa. Na stronie internetowej lanwar.com.pl można zapoznać się z licznymi propozycjami sejfów wykonanych z tytanu o różnych rozmiarach. Klienci oczywiście samodzielnie ustawiają kod otwarcia. Warto zapoznać się z całą ofertą proponowaną przez znaną markę, która od lat współpracuje z przedstawicielami branży hotelowej. Dotychczas z usług skorzystały takie polskie i popularne obiekty jak, m.in.:

  • THE BRIDGE,
  • THE LOFT HOTELS,
  • Hotele Diament,
  • NOBU HOTEL,
  • FOCUS HOTELS,
  • AQUA HOUSE,
  • AIRPORT - Hotel Okęcie,
  • i wiele innych.

Klienci mogą liczyć na indywidualne podejście oraz doradztwo ze strony przedstawicieli marki. Co ważne, wiele zamawianych produktów może być personalizowanych, m.in. kosmetyki hotelowe, ręczniki, kapcie czy pościel. Szczegółowe informacje na temat wszystkich dostępnych usług można znaleźć na stronie, a w razie dodatkowych pytań najlepiej kontaktować się z pracownikami.

Data dodania: 12-07-2021
Autor: Maksymilian Głowacki
Źródło:
https://www.lanwar.com.pl/sejfy.htmlOpinie o Lanwar


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

MIASTO - Pszczew


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

MIASTO - Węgierki


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

MIASTO - Piła


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu