WWW: https://www.konwerter.com.pl/
Nazwa Firmy: Konwerter Lido
Telefon 507 471 310
Adres Browarna 23
Miejscowość Bielsko-Biała
Kod pocztowy 43-300

Opis


Praca księgowej to zbieranie oraz przetwarzanie rozmaitych danych, nierzadko zapisanych w różnych formatach. Generuje to spore trudności i sprawia, że osoba na tym stanowisku musi podczas wykonywania swoich obowiązków służbowych legitymować się nie tylko wiedzą z zakresu rachunkowości, ale też z umiejętnością konwertowania plików do wspólnego rozszerzenia, aby móc następnie wprowadzić je do wykorzystywanego w danej firmie systemu rozliczeniowego.

Wiele osób pracujących w księgowości wskazuje obecnie zapotrzebowanie na program, który będzie w stanie przeprowadzać niezbędne, informatyczne zmiany samodzielnie, co pozwoliłoby oszczędzić mnóstwo czasu oraz znacząco ułatwiłoby całą pracę. Rozwiązaniem może być Symfonia. To produkt firmy Lido S. C. Powstał z myślą o wsparciu osób zajmujących się rozliczeniami zarówno firm, jak i instytucji oraz innych podmiotów prawnych, które mają obowiązek prowadzenia księgowości w różnej formie.

Symfonia wykonuje import i konwertuje pliki do jednego, wspólnego rozszerzenia, co ułatwia ich późniejsze wgranie do systemu i dalszą obróbkę danych. Dostawca zaprasza klientów zainteresowanych tego typu udogodnieniem do zapoznania się z wersją demo, dostępną online. Gwarantuje, że cały program jest intuicyjny i łatwy w obsłudze nawet dla osoby niezaznajomionej z nowinkami informatycznymi. Jest kompatybilny z większością modułów handlowo - płacowych, wykorzystywanych przez podwykonawców, co zapewnia bezproblemową wymianę informacji i dokumentów rozliczeniowych odpowiednio zabezpieczoną drogą elektroniczną, nie narażając się jednocześnie na ryzyko upublicznienia ich poprzez przesył mniej sprawdzonymi kanałami, na przykład pocztą.

Kadra odpowiedzialna za dystrybucję programu świadczy też niezbędną pomoc przy rejestracji oraz pierwszym uruchomieniu Symfonii. Zaleca też stałe śledzenie swojej strony internetowej, na której pojawiają się cyklicznie informacje o dostępnych aktualizacjach. Zaprasza do ich pobierania i korzystania z proponowanych udogodnień. Pracownicy przestrzegają tylko, aby przed zainstalowaniem nowych funkcji wykonać kopię zapasową dotychczas zgromadzonych danych. To prosta procedura, wymagająca przekopiowania plików do odpowiedniego folderu. Instrukcja, jak prawidłowo przeprowadzić cały proces aktualizacyjny, jest opublikowana online.


Opinie o Konwerter Lido


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.

MIASTO - Racibórz


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

tapetuj.pl Sklep internetowy

MIASTO - Tarnowskie Góry


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz

MIASTO - Rybnik


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu