WWW: https://www.kominki-m.pl
Nazwa Firmy: Kominki Mikołajczak
Telefon 726001145
Adres Mińska 12
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61-049

Opis


W czasach dużego zanieczyszczenia środowiska coraz więcej osób decyduje się na alternatywne rozwiązania pozwalające w znaczny sposób ograniczyć emisję gazów cieplarnianych. Ludzie zaczynają rezygnować ze standardowych i znanych form ogrzewania, takich jak np. piec kaflowy czy ogrzewanie centralne. Zamiast tego często decydują się na różnego rodzaju kominki, w tym m.in. piecyki na pellet dostępne w Poznaniu.

Dużą zaletą piecyków jest fakt, iż są łatwe w montażu i można je zainstalować samemu, bez konieczności wzywania specjalisty. Jednak w przypadku, kiedy ktoś nie czuje się na siłach, może zlecić montaż specjalistom. Mieszkańcy Poznania i okolic dokonujący zakupu kominka zasilanego pelletem za pomocą strony kominki-m w cenie towaru mogą skorzystać z usługi montażu piecyka.

Dużym plusem płynącym z zastosowania piecyka pelletowego jako źródła ogrzewania domu czy mieszkania jest fakt, iż nie potrzeba standardowego przewodu kominowego — wystarczy jedynie otwór o średnicy 80 mm i rura tej samej grubości. Pamiętać jednak trzeba, że rurę trzeba odpowiednio zabezpieczyć, zwłaszcza przed dziećmi, gdyż szybko się nagrzewa i nietrudno o poparzenie.

Kolejną dużą zaletą tego rozwiązania jest prostota jego obsługi — właściciel takiego piecyka musi bowiem jedynie załadować piec, programowanie i cała obsługa odbywa się zdalnie, za pomocą specjalnego pilota, nawet na tydzień do przodu. Jest to idealne rozwiązanie dla osób ceniących komfort i wygodę, a także pragnących zaoszczędzić czas przeznaczany na dokładanie paliwa czy drewna do standardowego pieca bądź kotła podłączonego do centralnego ogrzewania.

Zakupy za pomocą strony internetowej dają klientowi gwarancję szybkiej realizacji zamówienia, a także fachowe doradztwo wykwalifikowanego personelu. Kontakt z pracownikami sklepu odbywa się droga telefoniczną lub e-mailową. Można również osobiście udać się do siedziby firmy w Poznaniu, gdzie pracownicy udzielą wyczerpującej odpowiedzi na nurtujące pytanie, a także pokażą, jak produkt wygląda w rzeczywistości.

Data dodania: 27-03-2020
Autor: Daria Bąk
Źródło:
https://www.kominki-m.pl/piecyki-na-pellet-poznan/Opinie o Kominki Mikołajczak


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

MIASTO - Pszczew


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

MIASTO - Węgierki


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

MIASTO - Piła


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu