WWW: https://kameleon-projektowanie.com/
Nazwa Firmy: Kameleon- kreatywne studio projektowania wnętrz- Alicja Olech
Telefon 606789212
Adres Pory 55
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02-757

Opis


Na samopoczucie lokatorów wpływa przede wszystkim wygląd wnętrz, dlatego ich projektowanie warto powierzyć specjalistom. Są nimi architekci z wykształceniem kierunkowym i bogatym portfolio, którzy realizują zlecenia na rzecz właścicieli domów i mieszkań. Przygotowują projekty szyte na miarę oraz uwzględniające budżet osób, które się z nimi kontaktują. Studio aranżacji wnętrz, z jakim można nawiązać współpracę, prowadzi stronę kameleon-projektowanie.com, na której udostępnia informacje o świadczonych usługach i dotychczasowych realizacjach. Jest to zaufane przedsiębiorstwo dbające o terminowe wywiązywanie się z obowiązków i zatrudniające specjalistów, mających głowy pełne nieszablonowych pomysłów.

Na opisywaną współpracę decydują się między innymi właściciele kawalerek, czyli przestrzeni o małym metrażu, których urządzanie jest nie lada wyzwaniem. Obiekty tego typu powinny być bowiem nie tylko estetyczne, ale i funkcjonalne, tak by korzystanie z toalety czy przygotowywanie posiłków w kuchni nie sprawiało problemów. Ze studiem kontaktują się także mieszkańcy przestronnych domów lub apartamentów, chcący cieszyć się niebanalnymi wnętrzami, odznaczającymi się spójnością i przemyślanym układem mebli.

Pracownicy biura doskonale orientują się w aktualnych trendach i wiedzą, w jaki sposób łączyć ze sobą kolory czy materiały. Nie zapominają także o doborze oświetlenia, mającego duży wpływ na klimat panujący w pomieszczeniach oraz o dodatkach, takich jak dywany, poduszki czy zasłony. Na co dzień wykorzystują zaawansowane programy graficzne, w których przygotowują wizualizacje. Dają one szansę przyjrzenia się poszczególnym wnętrzom przed rozpoczęciem remontu i nabyciem mebli, co zmniejsza ryzyko nietrafionych zakupów i umożliwia nanoszenie poprawek.

Data dodania: 14-02-2023
Autor: Igor Ostrowski
Źródło:
https://kameleon-projektowanie.com/aranzacja-wnetrz/Opinie o Kameleon- kreatywne studio projektowania wnętrz- Alicja Olech


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Ayming Polska Sp. z o.o.

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Komputronik Biznes

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

TanieMilitaria.pl

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu