WWW: https://javappa.com/
Nazwa Firmy: JAVAPPA
Telefon
Adres Kozielska 130C
Miejscowość Gliwice
Kod pocztowy 44-121

Opis


Język Java to uniwersalne narzędzie, znajdujące zastosowanie w wielu dziedzinach. Jego znajomość jest kluczowa nie tylko dla przedstawicieli branży IT, ale także dla osób, które chcą nauczyć się zasad programowania na własny użytek. Aby zyskać odpowiednie umiejętności w tym zakresie, nie trzeba podejmować studiów wyższych. O tym, jak wygląda efektywna nauka Java, można się przekonać, zapisując się na odpowiedni, tematyczny kurs.

Ofertę szkoleń obejmujących zarówno podstawy, jak i bardziej zaawansowaną wiedzę (teorię i praktykę) w zakresie programowania przedstawia organizator ogłaszający się na stronie internetowej javappa.com. Zaprasza do zapoznania się z dostępnymi opcjami osoby w różnym wieku, także nastolatków, którzy pragną zyskać umiejętności przydatne na lekcjach informatyki oraz pozwalające kontynuować naukę, aby znaleźć w przyszłości pracę w wymarzonym zawodzie.

Kadra realizatora dokłada wszelkich starań, by program szkolenia był dla uczestników zrozumiały i łatwy do przyswojenia. Aby zapewnić maksymalną efektywność, prowadzący stosują metodę małych kroków, szczególnie istotną wśród grup początkujących. Każdy uczestnik może dzięki temu dokładnie pojąć poszczególne etapy tworzenia Javy, aby swobodnie potem operować zdobytą wiedzą.

Nauka odbywa się online, co także jest dużą, docenianą przez wielu klientów korzyścią, pozwalającą na uczestnictwo w kursie w domowych warunkach, bez konieczności tracenia czasu i pieniędzy na dojazdy. Organizator wymaga personalnej rejestracji konta użytkownika na serwerze wraz z podaniem aktualnego adresu e-mail, na który zostanie przesłany link aktywacyjny. Szczegółowe informacje na temat szkolenia można zyskać, korzystając z opcji kontaktu.

Data dodania: 31-05-2022
Autor: Błażej Adamski
Źródło:
https://javappa.com/kurs-javaOpinie o JAVAPPA


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.

MIASTO - Racibórz


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

tapetuj.pl Sklep internetowy

MIASTO - Tarnowskie Góry


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz

MIASTO - Rybnik


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu