WWW: https://jammergps.pl/
Nazwa Firmy: Jammer GPS Shop
Telefon 739 698 166
Adres
Miejscowość
Kod pocztowy -

Opis


Prywatność rozmów to dla wielu ludzi podstawa oraz konieczność, szczególnie jeśli podczas konwersacji omawiane są ważne sprawy, które nie powinny dotrzeć do osób niepowołanych. Niestety, rozwój technologii sprawił, że istnieje wiele sposobów, dzięki którym można podsłuchiwać rozmowy telefoniczne lub wykonywane twarzą w twarz nawet w sytuacji, gdy rozmówcy znajdują się daleko od podsłuchującego.

Dla wielu osób (przedsiębiorców, funkcjonariuszy służb, agentów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo państwa, polityków czy pracowników sektora zbrojeniowego) bezpieczne przekazywanie informacji jest kluczowym elementem ich codziennej pracy. Upublicznienie danych niejawnych albo zawierających tajemnice państwowe grozi poważnymi reperkusjami, szczególnie gdy przechwycenie zostanie dokonane  przez przestępców, którzy mogliby wykorzystać je do popełnienia czynu niezgodnego z prawem krajowym lub międzynarodowym, godzącym w bezpieczeństwo obywateli.

W celu zapobieżenia tego typu sytuacjom stosuje się odpowiednie środki nadzoru oraz inne rozwiązania pozwalające szyfrować przekazywane wiadomości. Sposób przekazu, jego treści oraz odkodowanie informacji to jeden z podstawowych elementów szkolenia stanowiskowego, jakiemu poddawany jest pracownik rozpoczynający karierę zawodową w miejscu pracy, gdzie operuje się tajnymi danymi. 

Osoby działające w sektorach bezpieczeństwa narodowego korzystają również z technologii umożliwiających zagłuszanie podsłuchów telefonów. Takie urządzenia blokujące sygnał lub zniekształcające odbiór do poziomu niezrozumiałego szumu to podstawowe wyposażenie kancelarii tajnych, gdzie przetwarza się informacje o różnych stopaniach tajności. Choć w takich pomieszczeniach obowiązuje całkowity zakaz posiadania jakichkolwiek urządzeń elektronicznych, które mogą być wykorzystane do kopiowania i wynoszenia danych, odpowiedni zagłuszacz jest standardem.

Antypodsłuch mogą zamówić także osoby prywatne. Szeroki wybór modeli dostępny jest na stronie internetowej jammergps.pl. Opisano tam również poszczególne parametry urządzeń, co ułatwia wybór i zakup.


Opinie o Jammer GPS Shop


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Tapestry

MIASTO - Gdańsk


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

DOWAN Sp. z o.o.

MIASTO - Gdańsk


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Albex

MIASTO - Gdańsk


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu