WWW: https://intercom24.pl
Nazwa Firmy: Intercom - hurtownia teletechniczna
Telefon 227605593
Adres Piłsudskiego 77
Miejscowość Sulejówek
Kod pocztowy 05-070

Opis


Przełącznice współpracujące ze światłowodami to nowoczesne produkty stosowane w przypadku transmisji optycznych, które są używane do zakańczania kabli. Najlepsze modele posiadają nawet kilkadziesiąt portów służących do podłączania do adapterów LC Quad lub SC Duplex. To niezawodne i ustandaryzowane sprzęty ułatwiające tworzenie profesjonalnych sieci teleinformatycznych w budynkach o różnym przeznaczeniu. Można je zamówić na stronie intercom24.pl prowadzonej przez zaufaną firmę. Sprowadza ona artykuły od najlepszych producentów, które są polecane przez dotychczasowych użytkowników. Zainteresowani wybierają spośród przełącznic o różnej liczbie portów, które odznaczają się niepodatnością na zniszczenia mechaniczne. Stworzono je z walcowanej blachy, odpornej na działanie wilgoci oraz pękanie. Stanowią one podstawę szaf krosowniczych i serwerowni.

Przełącznice ułatwiają zarządzanie oraz prowadzenie światłowodów. Stworzono je z obudowy, kasety światłowodowej, adapterów oraz płyt rozdzielczych lub czołowych. Niektóre z nich posiadają również tak zwane patchcordy i pigtaile. Przełącznica światłowodowa dostępna w tym przedsiębiorstwie powstała z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. To elastyczny produkt umożliwiający przeprowadzanie montażu dławic kablowych PG12 oraz PG16.

Zaletą przełącznic tej firmy jest obecność otworów typu U, które chronią przed koniecznością cięcia przewodów. Mają one regulowane uszy i występują w kolorze czarnym oraz szarym. Przedsiębiorstwo proponuje modele zapewniające montaż adapterów bez konieczności posiadania specjalistycznych narzędzi oraz śrub, które są zamykane oporowo, przy użyciu silikonowych zatyczek znajdujących się w zestawie. Niektóre z nich są sprzedawane z kilkoma dławikami w komplecie.

Data dodania: 10-05-2022
Autor: Marta Ostrowska
Źródło:
https://intercom24.pl/55-przelacznice-panele-19Opinie o Intercom - hurtownia teletechniczna


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Ayming Polska Sp. z o.o.

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Komputronik Biznes

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

TanieMilitaria.pl

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu