WWW: https://inoplex.pl/
Nazwa Firmy: Inoplex
Telefon +48 22 460 54 30
Adres Przewodowa 40
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 04-874

Opis


Trudno wyobrazić sobie krajobraz uliczny bez elementów małej architektury miejskiej. To ona odpowiada za utrzymanie porządku, rozgranicza ruch na jezdni i chodnikach, umożliwia bezpieczne pozostawienie samochodu czy roweru i gwarantuje swobodny przejazd dla pojazdów uprawnionych. Nic zatem dziwnego, że samorządy lokalne poszukują producentów, którzy oferują tego typu artykuły, wykonane z materiałów odpornych na korozję i estetycznych wizualnie.

Wyposażając przestrzeń publiczną w różne artykuły mające służyć społeczeństwu, warto zapoznać się z przedsiębiorstwem ze strony inoplex.pl. Jest to firma działająca na rynku od 2008 roku, która podejmuje się wykonania rozmaitych projektów dopasowanych do oczekiwań zleceniodawców. Współpracuje z różnymi podmiotami z kraju i z zagranicy, oferując im mnóstwo wyrobów ze stali i plexi. Nieustannie dąży do perfekcji, dlatego jej produkty są ulepszane lub tworzone od podstaw, zgodnie z wymaganiami zamawiającego. Podejmuje się realizacji standardowych i wyjątkowo nietypowych projektów, poszukując nieszablonowych rozwiązań.

Bez względu na to, czy klient zamawia słupki uliczne, blokady parkingowe czy ławki miejskie, może mieć pewność, że wszystkie zostaną wykonane z najwyższej jakości materiałów, doskonale zabezpieczonych przed niekorzystnymi, zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Dlatego oferowane produkty sprawdzą się zarówno pod zadaszeniami, jak i na świeżym powietrzu.

Z pewnością realizacja trudnych projektów nie byłaby możliwa, gdyby nie doświadczona załoga oraz świetnie wyposażony, nowoczesny park maszynowy. Dzięki tym faktorom wykonywane w firmie artykuły cechują się także doskonałym, starannym wykonaniem, wysoką estetyką i funkcjonalnością. Ponieważ każdy polecany przez zakład produkt jest dostępny w wielu wariantach, klient ma spore możliwości wyboru.

Nawet wspomniane wcześniej słupki są w sprzedaży w wielu modelach. Mogą być wykonane:

  • ze stali czarnej ocynkowanej i pomalowanej proszkowo,
  • ze stali nierdzewnej,
  • z betonu.

Dzięki tej różnorodności z łatwością można dopasować produkt do konkretnej przestrzeni i uporządkować ją w wybrany sposób. Oferta dotyczy również rozmaitych blokad parkingowych. Jeżeli mimo wszystko klient nie zajdzie produktu, który by go zadowolił, projektanci firmy stworzą artykuł, który spełni wymagania co do formy, jak i wykonania.


Opinie o Inoplex


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Ayming Polska Sp. z o.o.

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Komputronik Biznes

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

TanieMilitaria.pl

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu