WWW: https://pokazy-iluzji.pl/
Nazwa Firmy: Iluzjonista Konrad Mościński
Telefon 501 812 734
Adres Jana Kiepury 25
Miejscowość Sosnowiec
Kod pocztowy 41-209

Opis


Czy wynajęcie iluzjonisty na wesele to dobry pomysł? Jak spełnić oczekiwania wszystkich gości i zamknąć się w korzystnym cenniku? Branża ślubna stale wzbogaca się o nowe propozycje i trudno na weselach o nudę. Pokaz iluzjonisty należy do jednej z najbardziej uniwersalnych rozrywek, które mogą spodobać się każdemu.

Magicznymi sztuczkami zachwycają się wszyscy. Małe dzieci, dorośli, starsi ludzie. Każdy chce wierzyć, że świat jest pełen niespodzianek i dzieją się na ziemi rzeczy, o których wcześniej się nawet nie śniło... Co więcej, dobry iluzjonista na wesele to idealne dopełnienie magicznej nocy pełnej emocji i wrażeń. Wystarczy upewnić się, że posiada wszystkie konieczne narzędzia i kompetencje. Można ustalić to już w trakcie pierwszego spotkania i konsultacji, niezbędnej w podjęciu decyzji o współpracy. Para Młoda powinna mieć możliwość rozmowy z iluzjonistą i poznania jego możliwości.

Iluzjonista Konrad Mościński wspomina, że specyfika branży magicznej jest nieubłagana. Trzeba nie tylko dobrze robić swoje, ale także umieć nawiązać relację z publicznością. Nie polega to na wejściu na scenę, wykonaniu sztuczki i pożegnaniu się. Konieczne są rozbudowane umiejętności interpersonalne, mające ogromny wpływ na jakość całego pokazu i wrażenia gości weselnych. Zdolności do przemawiania, budowania napięcia, wyczuwanie odbioru pokazu i zmiana taktyki, jeżeli nastąpi taka potrzeba. Sprawne wykonywanie sztuczek i trików to również kwestia długich lat praktyki i osobistego zaangażowania.

Na stronie internetowej pod linkiem pokazy-iluzji.pl można zapoznać się z filmikami ilustrującymi przykładowe pokazy magicznej. Oferta weselna jest charakterystyczna ze względu na oprawę i preferencje Pary Młodej. Każdy dobry iluzjonista będzie działać elastycznie i chętnie wysłucha opinii klientów. Standardowy pokaz trwa około 40 minut, lecz ten czas można dopasować do swojej wizji. Wśród trików cieszących się największym zainteresowaniem znajduje się łączenie obręczy, czarowanie śniegu i przecinanie ręki.

Data dodania: 14-01-2019
Autor: Franciszek Lewandowski
Źródło:
Opinie o Iluzjonista Konrad Mościński


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.

MIASTO - Racibórz


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

tapetuj.pl Sklep internetowy

MIASTO - Tarnowskie Góry


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz

MIASTO - Rybnik


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu