WWW: https://www.ibcs.pl
Nazwa Firmy: IBCS Poland
Telefon 18 44 21 666
Adres J. Piłsudskiego 46
Miejscowość Nowy Sącz
Kod pocztowy 33-300

Opis


Przedstawiciele branży logistycznej od wielu lat chętnie korzystają z oferty dostępnej na stronie ibsc.pl. Można tam znaleźć między innymi odpowiedź na pytanie, co to jest MDM i dlaczego warto zaimplementować to rozwiązanie w swojej firmie. 

Mobile Device Management, bo tak brzmi rozwinięcie skrótu, to zestaw narzędzi dających pracodawcy zdalną kontrolą nad urządzeniami elektronicznymi wykorzystywanymi przez pracowników. System daje wiele praktycznych możliwości - pozwala na szybkie usuwanie poufnych danych, aktywację oraz dezaktywację poszczególnych aplikacji, kontrolę dostępnych z poziomu interfejsu opcji i wiele więcej. Dostępem do programów na poszczególnych urządzeniach zarządza główny operator, co w praktyce oznacza, że to pracodawca odpowiada za ostateczny kształt ekosystemu teleinformatycznego. Dzięki takiemu podejściu możliwe jest nie tylko podniesienie poziomu bezpieczeństwa, lecz także usprawnienie przebiegu wielu kluczowych procesów biznesowych.

Decydując się na MDM, należy pamiętać, że jego funkcjonalność oraz wydajność jest warunkowana ilością urządzeń w sieci - im bardziej rozległy jest system, tym lepszymi parametrami informatycznymi powinien się odznaczać dla zachowania płynności i braku problemów z działaniem poszczególnych jednostek. Istotną kwestią w tym kontekście jest sposób przechowywania danych - może odpowiadać za nie zarówno fizyczne urządzenie, jak i tzw. chmura. Adekwatny wybór jest niezwykle istotny w kontekście kosztów eksploatacyjnych oraz związanych z inwestycją w samą infrastrukturę.

Niezależnie od wielkości prowadzonego przedsiębiorstwa warto postawić na profesjonalne wsparcie ze strony właściciela powyższego portalu. Przedsiębiorstwo IBCS od lat świadczy kompleksowe usługi przedstawicielom branży logistycznej, zapewniając im dostęp do starannie wyselekcjonowanych rozwiązań informatycznych, a także z obszaru automatyki czy robotyki. Rzetelność, profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają pochodzić indywidualnie i z pełnym zrozumieniem do najbardziej wymagających zleceń.

Data dodania: 15-02-2022
Autor: Marta Ostrowska
Źródło:
https://www.ibcs.pl/slownik-pojec/co-to-jest-mdm/Opinie o IBCS Poland


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

MICHAŁ KRYNICKI AUDIOTOUR

MIASTO - Kraków


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Storczykarnia - sklep z produktami do uprawy i pielęgnacji STORCZYKÓW ORCHIDEI

MIASTO - Kraków


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

DAUL Jacek Jastrzębski

MIASTO - Kraków


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu