WWW: https://iiyama-sklep.pl/
Nazwa Firmy: HSI Sp. z o.o.
Telefon 77 442 71 64
Adres Technologiczna 2
Miejscowość Opole
Kod pocztowy 45-839

Opis


Wykorzystywanie komputera w codziennej pracy to obecnie norma w wielu firmach. Sprzęt ten jest również niezbędny do wykonywania obowiązków zawodowych zdalnie. Ilość czasu, jaką wiele osób spędza, wpatrując się w ekran, nie jest obojętna dla ogólnej kondycji fizycznej. Generuje wiele dolegliwości zdrowotnych, między innymi niekorzystnie wpływa na wzrok.

Dziś technologie stosowane w sprzęcie informatycznym są nie tylko efektywne, ale też mniej obciążające dla zdrowia. Przykładem może być monitor. Obecnie poszczególne parametry techniczne w tym urządzeniu, między innymi częstotliwość odświeżania ekranu, można dopasować do własnych potrzeb i tego, ile godzin dziennie spędza się przed komputerem. Dzięki temu można uniknąć wielu problemów wpływających na komfort widzenia. 

Dobrej jakości sprzęt o odpowiedniej rozdzielczości można znaleźć w ofercie online, która jest przedstawiona na stronie iiyama-sklep.pl. Ogłaszający się pod podanym linkiem dostawca zajmuje się dystrybucją monitorów będących produktem znanej i cenionej nie tylko w Polsce, ale i na świecie marki. Proponowane modele to wynik wieloletnich badań, które zaowocowały powstaniem linii sprzętu komputerowego spełniającego wymagania osób o różnych potrzebach.

Firma prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną. Przyjmuje zamówienia od odbiorców prywatnych, klientów biznesowych oraz instytucji publicznych. Dostawy sprzętu komputerowego są realizowane na terenie całego kraju, z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa dotyczących przewozu części elektronicznych. W ramach oferty kupujący może dobrać do wybranego modelu monitora także elementy dodatkowe pozwalające na jego stabilne umocowanie. Dostępne konstrukcje umożliwiają montaż ekranu w pionie (na biurku, ścianie, stojaku) lub pod skosem, w zależności od zapotrzebowania. 

Biorąc pod uwagę wysoką jakość proponowanego towaru, koszt poszczególnych urządzeń nie jest wygórowany. Kadra realizatora prowadzi również blog tematyczny, omawiający techniczne aspekty użytkowania sprzętu komputerowego.


Opinie o HSI Sp. z o.o.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Graintech Sp. z o.o.

MIASTO - Skarbimierz-Osiedle


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

"Galmet Sp.z o.o." Sp. K.

MIASTO - Głubczyce


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

HSI Sp. z o.o.

MIASTO - Opole


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu