WWW: https://www.hostamo.pl/
Nazwa Firmy: Hostamo Agencja hostess
Telefon 48 783 415 093
Adres Pełczyńskiego 20
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 01-471

Opis


Wielu przedsiębiorców, organizując event promocyjny lub spotkanie z inwestorami, ma świadomość, jak ważna jest to impreza z perspektywy osiągnięcia korzystnych rezultatów dla prowadzonej przez nich działalności. Wiedzą także, jak istotne jest nie tylko właściwe przedstawienie samego produktu, ale również dobranie odpowiedniej oprawy scenicznej i wizualnej. Dlatego też kwestię przygotowania scenerii oraz obsługę takiego spotkania zleca się tylko doświadczonym agencjom, które mogą zagwarantować, że ich pracownicy staną na wysokości zadania oraz spełnią pokładane w nich nadzieje, a cała impreza okaże się oczekiwanym sukcesem.

Agencja hostess z Warszawy, która ogłasza się na stronie internetowej hostamo.pl, to jeden z często wybieranych realizatorów zleceń, zapewniający możliwość wynajmu osób zarówno o odpowiedniej aparycji, jak i umiejętności zachowania się w danej sytuacji. Zatrudnione modelki mogą podjąć się obsługi eventów dla gości z kraju i za granicy, gdyż wiele z nich posługuje się biegle językami obcymi. To duży plus, gdyż konwersacja z zaproszonymi gośćmi po angielsku, niemiecku czy chociażby włosku wprowadza miłą atmosferę i jest doceniana przez obcokrajowców. 

Biorąc pod uwagę zróżnicowane zapotrzebowanie na usługi kobiet oraz mężczyzn, agencja dysponuje również portfolio panów, którzy od lat zajmują się modelingiem, a także chętnie uczestniczą jako obsługa różnego rodzaju eventów. Chętnie podejmą się zadania towarzyszenia zaproszonym klientom w formie eskorty podczas spotkań biznesowych organizowanych w formie eleganckiego wieczorku i są na usługi, jeżeli chodzi o prowadzenie swobodnej, niezobowiązującej rozmowy lub też gdy gość ma ochotę potańczyć.

Jak widać, właścicielki wspomnianej agencji dokładają wszelkich starań, by jakość świadczonych usług stała na najwyższym poziomie i odpowiadała na potrzeby każdego klienta. Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że prowadzona przez nie działalność cieszy się sporym uznaniem na warszawskim rynku oraz w wielu innych polskich miastach, gdzie funkcjonują filie.

Data dodania: 04-09-2021
Autor: Liwia Chmielewska
Źródło:
https://www.hostamo.pl/Opinie o Hostamo Agencja hostess


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Ayming Polska Sp. z o.o.

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Komputronik Biznes

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

TanieMilitaria.pl

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu