WWW: https://helimot.pl
Nazwa Firmy: HELIMOT sp. z o.o.
Telefon 616 255 589
Adres Hetmańska 105
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61-513

Opis


Przedsiębiorstwa wykorzystujące do różnych celów śmigłowce z pewnością będą zainteresowane asortymentem sklepu ze strony helimot.pl, który w swojej ofercie ma mnóstwo części i podzespołów do różnych helikopterów. Zaprasza on osoby odpowiedzialne za stan techniczny śmigłowców pracujących w pogotowiach, w mediach czy w firmach turystycznych do współpracy, oferując komponenty pochodzące od najlepszych producentów.

Oferowane części są tu dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach między innymi dlatego, że firmie udało się już dawno nawiązać korzystną współpracę z producentami i wynegocjować konkurencyjne ceny. Z tego też względu sama może zaproponować atrakcyjne warunki sprzedaży. Wśród oferty można znaleźć nie tylko najróżniejsze części do silników, takie na przykład jak:

  • Magneto,
  • uszczelki pokrywy zaworów czy kołnierza wydechu,
  • filtrów powietrza i paliwa,
  • rozruszniki,
  • świece zapłonowe,

a także wiele elementów złącznych, wśród których można znaleźć między innymi gniazda zatrzaskowe, nakrętki, nity, lotnicze opaski i obejmy, pierścienie, podkładki, sworznie widełkowe, uszczelki i oringi, zawleczki i wiele innych części, koniecznych do prawidłowego funkcjonowania śmigłowca. W ofercie dostępne jest także oświetlenie lotnicze, w którym wyróżnić można między innymi:

  • klosze,
  • żarówki halogenowe,
  • stroboskopy lotnicze.

Tak więc firma ta ma absolutnie wszystko, co potrzebne jest do utrzymania helikoptera we właściwej i bezpiecznej kondycji.

Gdyby przypadkiem zdarzyło się tak, że jakiegoś elementu zabraknie, wystarczy skontaktować się telefonicznie lub przy pomocy e-maila ze sklepem, a pracownicy, którymi są wysokiej klasy specjaliści, postarają się o nią jak najszybciej, aby żaden śmigłowiec nie był uziemiony w momencie, kiedy będzie potrzebny. Poza komponentami do silników konieczna do prawidłowego utrzymania jest też chemia w postaci smarów, żelów i innych produktów.

Firma ta oferuje także międzynarodowy transport śmigłowców w bardzo atrakcyjnych cenach. Dysponuje bowiem odpowiednim taborem, aby każdy śmigłowiec mógł zostać przetransportowany do dowolnego kraju Europy.

Data dodania: 22-11-2020
Autor: Tadeusz Laskowski
Źródło:
https://helimot.pl/oswietlenie-lotniczeOpinie o HELIMOT sp. z o.o.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

MIASTO - Pszczew


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

MIASTO - Węgierki


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

MIASTO - Piła


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu