WWW: http://www.dwdanusia.pl/
Nazwa Firmy: Helena Kuldanek Domy Wczasowe - Usługi Transportowe
Telefon 58 7744775
Adres Górna 3
Miejscowość Jastrzębia Góra
Kod pocztowy 84-104

Opis


Obecnie w miejscach oddalonych od zgiełku miast organizowane są zielone szkoły, czyli wyjazdy dedykowane młodzieży oraz dzieciom w wieku szkolnym. Stanowią one ciekawą alternatywę dla spędzania czasu przed komputerem lub ekranem telewizora i dają możliwość zdobycia zupełnie nowych umiejętności oraz przeżycia niezapomnianych chwil w gronie rówieśników. Zielone szkoły bardzo często znajdują się w ofercie ośrodków położonych w pobliżu lasów, jezior oraz pól, czego dowodem jest oferta znajdująca się na stronie dwdanusia.pl. Jest to adres domu wczasowego oferującego wyjazd, jakim jest zielona szkoła w Jastrzębiej Górze.

Wycieczki tego typu obfitują w liczne atrakcje dopasowane do wieku oraz zainteresowań uczestników, dzięki czemu nie ma mowy o nudzie. Ich ostateczny koszt uzależniony jest od kilku czynników, takich jak czas trwania oraz termin, dlatego w celu poznania szczegółowego cennika należy kontaktować się bezpośrednio z ośrodkiem. W cenę wliczane są nie tylko miejsca noclegowe w komfortowych pokojach z łazienkami, ale też pełne wyżywienie składające się ze śniadania, obiadu oraz kolacji. Dzieci znajdują się pod opieką swoich wychowawców, dlatego rodzice nie muszą się o nic martwić.

Dlaczego warto posłać uczniów na zieloną szkołę? Powodów jest wiele, a jedną z nich jest nauka samodzielności. Podczas wyjazdu dzieci uczą się funkcjonować z dala od miejsca zamieszkania, co niejednokrotnie jest dla nich całkowitą nowością. Ponadto w trakcie jego trwania kładziony jest nacisk na pracę zespołową oraz uwrażliwianie na piękno przyrody, co docenią szczególnie dzieci mieszkające w centrach dużych miast. Grupy dość często mają kontakt ze zwierzętami, dzięki czemu mają okazję zobaczyć je w swoim naturalnym środowisku. Zielona szkoła stanowi także sposób na poznanie podopiecznych przez nauczycieli. Kwestia ta bywa pomocna w dalszej edukacji. Zainteresowani mogą spotykać się z leśniczymi, uczestniczyć w grach zespołowych, korzystać z atrakcji organizowanych na świeżym powietrzu i nie tylko. Czekają na nich też zawody uczące zdrowej rywalizacji oraz warsztaty dopasowane do ich wieku.


Opinie o Helena Kuldanek Domy Wczasowe - Usługi Transportowe


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Tapestry

MIASTO - Gdańsk


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

DOWAN Sp. z o.o.

MIASTO - Gdańsk


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Albex

MIASTO - Gdańsk


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu