WWW: https://hakiholownicze.pl
Nazwa Firmy: Haki Holownicze
Telefon
Adres
Miejscowość
Kod pocztowy -

Opis


Haki holownicze są elementem niezbędnym, jeśli konieczne jest podłączenie przyczepy do pojazdu holującego. Decydując się na to, warto pamiętać, że rodzaj części musi być dopasowany do obciążenia, typu przyczepy i nadwozia samochodu. Auto haki różnią się między sobą także rozmiarami i sposobem podpięcia.

Dla wygody i aby mieć pewność dokonania właściwego wyboru, warto posłużyć się wyszukiwarką dostępną w sklepie z zaczepami samochodowymi HakiHolownicze.pl, a w razie wątpliwości – skorzystać z fachowej pomocy sprzedawców.

Podczas wyszukiwania haka należy podać takie informacje o aucie jak:

  • model pojazdu,
  • marka,
  • typ nadwozia,
  • rok produkcji.

Kolejnym krokiem jest wybór rodzaju zaczepu. Wśród asortymentu sklepu internetowego są haki stałe i nadające się do demontażu. Ciekawym rozwiązaniem są też haki chowane pod zderzakiem – te modele wyposażone są w mechanizm blokujący i poręczną dźwignię. Ukrycie haka wymaga jedynie wykonania lekkiego ruchu obrotowego.

Haki odłączane wertykalnie powstały z myślą o pojazdach, w których zaczep mógłby zasłaniać tablicę rejestracyjną lub czujniki parkowania. Taki hak po zakończeniu holowania łatwo odpiąć od gniazda i przechować w pokrowcu. Niektóre modele mają opcję wypinania samej kuli.

Do zastosowań profesjonalnych, wymagających przewożenia ciężkich ładunków, przeznaczone są haki holownicze z kołnierzem. Odkuwka może mieć albo dwa, albo cztery otwory. Czterootworowa jest bardziej wytrzymała, z kolei dwuotworowa pozwala na regulowanie wysokości umieszczenia zaczepu.

W przypadku samochodów osobowych, które będą holowały nieduże przyczepy o wadze do 750 kg, do zestawu trzeba też dobrać wiązkę 7-pinową z wtyczką dopasowaną do modelu pojazdu. Jeśli jednak przyłączana przyczepa będzie ważyła więcej, konieczne jest zastosowanie wiązki 13-pinowej zapewniającej obsługę nie tylko podstawowych świateł, takich jak pozycyjne, przeciwmgłowe czy stopu, ale także świateł wstecznych.

Sklep współpracuje ponadto z warsztatami, które mają duże doświadczenie w podłączaniu haków, dlatego klienci nie muszą samodzielnie wyszukiwać montażysty.


Opinie o Haki Holownicze


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

LEASING ESSENTIALS

MIASTO -


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

czeski-tlumaczenia.pl

MIASTO - Nýdek


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu