WWW: https://artstructure.pl/
Nazwa Firmy: GRZEGORZ GRUZA ART GRUZA
Telefon 730 525 787
Adres Czwartaków 28
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61-493

Opis


Każdy chce mieszkać w ładnie urządzonym domu. Jednak często trudno samodzielnie wybrać wszystkie elementy wykończeniowe, meble i inne sprzęty, zwłaszcza w przypadku osób, które poszukują nowoczesnych, niespotykanych rozwiązań estetycznych. Dekorator w Poznaniu, który bez problemu stworzy nieprzeciętną oraz funkcjonalną przestrzeń pracuje w firmie Art Structure.

Pracownia wyróżnia się na tle innych innowacyjnością. Podczas pracy fachowcy wykorzystują najwyższej klasy tynk dekoracyjny, który jest plastyczny, trwały i prezentuje się doskonale w każdym miejscu. Warto zaznaczyć, że zespół składa się z doświadczonych, wysoko wykwalifikowanych architektów wnętrz oraz artystów plastyków, specjalizujących się w malarstwie sztalugowym. Dzięki temu połączeniu przedsiębiorstwo może stworzyć różnorodne, artystyczne kompozycje. Przygotowanie skomplikowanej grafiki na całą ścianę przedstawiającej np. postacie, twarz, zwierzę, nie stanowi problemu, co zapewne ucieszy wielu klientów. Należy również dodać, że pracownia posiada certyfikat potwierdzający umiejętności w zakresie nakładania dekoracyjnych efektów ściennych, co gwarantuje najwyższa jakość oraz profesjonalizm.

Wśród mas i tynków dekoracyjnych można wyróżnić między innymi:

  • stiuk,

  • beton architektoniczny,

  • płyty betonowe,

  • trawertyn.

Oczywiście pracownia może również pracować na innego typu materiale, np. mchu. Dobór konkretnego rozwiązania zależy od preferencji klienta oraz wzoru, który ma się pojawić na ścianie. Oferta skierowana jest do osób prywatnych, które chcą odświeżyć swój apartament, dom czy mieszkanie oraz przedsiębiorstw. Firma dekoruje wnętrza restauracji, hoteli, biurowców, barów czy galerii handlowych.

Klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo, pomoc w wyborze grafiki, kolorystyki oraz materiałów wykończeniowych. Architekci przygotują również wizualizację 3D wszystkich pomieszczeń lub pojedynczych pokoi czy poszczególnych elementów wnętrza.

Każdy, kto szuka sprawdzonej, terminowej firmy, która oferuje usługi na najwyższym poziomie, powinien skorzystać z oferty tej renomowanej pracowni.

Data dodania: 01-01-2021
Autor: Michał Jabłoński
Źródło:
https://artstructure.pl/Opinie o GRZEGORZ GRUZA ART GRUZA


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

MIASTO - Pszczew


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

MIASTO - Węgierki


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

MIASTO - Piła


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu