WWW: https://www.greentex24.pl/
Nazwa Firmy: greentex24
Telefon 501 727 858
Adres Nyska 61a
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 50-505

Opis


Gdyby zorganizowano plebiscyt na najbardziej znienawidzone obowiązki domowe, sprzątanie z pewnością zajęłoby pierwsze miejsce na podium. Zresztą trudno się temu dziwić. Odkurzanie, czyszczenie szafek, zmywanie naczyń, prasowanie, układanie rzeczy, mycie podłóg potrafią zająć naprawdę mnóstwo czasu. Na szczęście istnieje kilka prostych sposobów, by skrócić rzeczony proces. Jak to zrobić? Po pierwsze, należy zainwestować w sprawdzony sprzęt wysokiej jakości, między innymi mop rzepowy. Co wyróżnia wspomniany produkt spośród podobnych artykułów zalegających na sklepowych półkach?

Trzeba zwrócić szczególną uwagę na materiał, z jakiego został wykonany. Mikrofibra - bo o niej mowa - cechuje się bardzo dużą chłonnością. Wykazuje większe właściwości absorpcyjne niż na przykład bawełna czy włókna syntaktyczne. Nadaje się do mycia na sucho. Wiąże cząsteczki brudu, pyłu i kurzu wykorzystując zjawisko elektryczności statycznej. Mocowanie na rzepy sprawia, że bez najmniejszych trudności można ją zdjąć i uprać w pralce (nawet do pięciuset razy). Świetnie pasuje do większości stelaży dostępnych na współczesnym rynku.

Warto wspomnieć o jeszcze jednej istotnej kwestii - a mianowicie przedstawiony mop jest niezwykle praktyczny i poręczny. Wspaniale sprawdza się na wielu różnych powierzchniach. Dociera do trudno dostępnych miejsc. Sprzątanie przy jego użyciu staje się prawdziwą przyjemnością. Przebiega szybko, łatwo i bez większego wysiłku.

Nasuwa się pytanie: gdzie nabyć opisywane „cudo techniki”? Posiada je w swoim asortymencie hurtownia Greentex24.pl z siedzibą w Poznaniu. Zaopatruje przede wszystkim podmioty gospodarcze (firmy sprzątające, myjnie samochodowe, lakiernie, sklepy, centra handlowe, bary, restauracje, etc.). Realizuje jednak również indywidualne zlecenia.

Co zrobić, by złożyć zamówienie? Wystarczy wejść na stronę internetową przedsiębiorstwa i wypełnić krótki formularz kontaktowy. Płatności można dokonywać kartą, drogą elektroniczną (przelew bankowy) lub przy odbiorze zakupionego towaru.


Opinie o greentex24


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

SuperAutoMarket

MIASTO - Wrocław


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Direction s.c.

MIASTO - Gajnik


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Modelim - Projektant wnętrz Irmina Szews

MIASTO - Bydgoszcz


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu