WWW: https://glassandmore.pl/
Nazwa Firmy: Glassandmore.pl
Telefon 22 2428348
Adres Bruzdowa 19a
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02-994

Opis


Nowoczesne kabiny prysznicowe dają nieograniczone możliwości aranżacji łazienek. Są niezastąpione w przypadku małych pomieszczeń, a szeroki wybór ich rozmiarów sprawia, że z powodzeniem można je wkomponować nawet do nietypowych wnętrz. Narożne kabiny prysznicowe to z kolei idealne rozwiązanie, dzięki któremu uzyskać można cenne, dodatkowe centymetry w małej łazience.

Atuty kabin

W przeciwieństwie do wanien kabiny są uniwersalne i praktyczne, z powodzeniem mogą być stosowane w mieszkaniach oraz miejscach publicznych. Sklep glassandmore.pl do swojej oferty wprowadził możliwość wyboru materiałów użytych do ich wykonania. Można zatem wybierać spośród szkieł typu Basic oraz Cristal, a dodatkowo wzbogacić powłokę o wykończenie Clean, które zapobiega powstawaniu uporczywego kamienia. Jest też możliwość wyboru zawiasów, oferowane są zarówno klasyczne, jak i rekomendowane zawiasy unoszone, które wpływają na trwałość kabin. Innowacyjnym rozwiązaniem jest możliwość ich piaskowania lub personalizacji o efekty graficzne umieszczane na szkle. Klienci mogą sami zdecydować o wyborze grafiki, producent zapewnia możliwość przeniesienia na szkło również prywatnych fotografii. Nietypowy wygląd zapewnia również nowoczesna, bezprofilowa konstrukcja, która szybko stała się hitem sprzedaży.

Gustowna aranżacja i praktyczne rozwiązania

Podstawowym błędem popełnianym podczas urządzania wnętrz jest zbytnia prostota i monotonia. Nowoczesne trendy wnętrzarskie pozwalają na mieszanie stylów i przełamywanie konwencji. Spersonalizowane kabiny prysznicowe z pewnością to zadanie ułatwiają. Piękne grafiki w bogatej kolorystyce skomponują i wykończą pomieszczenie w stylu glamour oraz przełamią zbytnią prostotę klasycznobiałej łazienki. Perfekcyjnie będą korespondować z modernistycznymi dodatkami, ale również odnajdą się w pomieszczaniach urządzonych w stylu dawnych epok, uzupełniając dodatki utrzymane w stylistyce vintage. Szerokie spektrum form, rozmiarów i wariantów kolorystycznych sprawia, że kabiny stają się podstawowym wyposażeniem każdej łazienki.


Opinie o Glassandmore.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Ayming Polska Sp. z o.o.

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Komputronik Biznes

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

TanieMilitaria.pl

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu