WWW: https://gardenspot.pl
Nazwa Firmy: Garden Spot
Telefon +48 (61) 622 95 30
Adres Kostrzewskiego 14
Miejscowość Rogalinek
Kod pocztowy 62-022

Opis


Od setek lat wiadomo, że zieleń wpływa korzystnie na samopoczucie człowieka, działa kojąco na układ nerwowy i redukuje stres. Są one także zdolne do oczyszczania powietrza z różnych substancji. Między innymi zatrzymują i neutralizują większość promieniowania elektromagnetycznego, wytwarzanego przez rozmaite urządzenia. Dlatego coraz większym zainteresowaniem cieszę się ogrody wertykalne, których cena uzależniona jest w dużej mierze od tego, jaki rodzaj konstrukcji się wybierze.

W ofercie firmy ze strony gardenspot.pl można znaleźć rozmaite rozwiązania. Dostępne są systemy do zawieszania na ścianie z linii Aluline, wykonane z wysokiej jakości aluminium i malowane na dowolny kolor z palety RAL. Do nabycia są również systemy stalowe z linii Simpleline w różnych wariantach, wyróżniające się:

  • elegancją,
  • delikatną, lekką konstrukcją,
  • atrakcyjną ceną.

Jedne i drugie świetnie sprawdzają się w mieszkaniach i w przestrzeniach publicznych. Zdecydowanie najtańsze są systemy Pixel Garden, wykonane z tworzyw pochodzących z recyklingu. Możliwości wyboru jest naprawdę wiele, ponieważ w ofercie są także całe ściany mobilne, pochodzące z różnych linii, z rozmaitymi rozwiązaniami, w tym z automatycznym nawadnianiem.

Koszt ogrodu to nie tylko konstrukcja, ale także rośliny, które powinny być tak dobrane, aby miały odpowiednie warunki rozwoju. Dlatego ich wyborem powinni zająć się specjaliści, doskonale znający ich potrzeby. Ważne też, aby do domów z małymi dziećmi czy zwierzętami nie trafiły rośliny o właściwościach trujących. Warto wybrać takie gatunki, które oczyszczają powietrze ze szkodliwych substancji.

Wiele osób decyduje się na zioła zamiast kwiatów i jest to też doskonałe rozwiązanie:

  • tanie,
  • zdrowe,
  • gwarantujące piękno dekoracji,

a równocześnie niezwykle praktyczne. W pionowych ogrodach świetnie będą się czuły np. melisa i mięta, ale można w ten sposób uprawiać poziomki czy papryczkę ozdobną. A zatem koszt zielonej ściany wcale nie musi być duży, aby móc cieszyć oczy zielenią i korzystać z jej dobrodziejstw.

Data dodania: 04-11-2021
Autor: Michał Jabłoński
Źródło:
https://gardenspot.pl/ogrody-wertykalneOpinie o Garden Spot


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

MIASTO - Pszczew


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

MIASTO - Węgierki


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

MIASTO - Piła


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu