WWW: https://galmet.com.pl/
Nazwa Firmy: "Galmet Sp.z o.o." Sp. K.
Telefon +48 77 403 45 00
Adres Raciborska 36
Miejscowość Głubczyce
Kod pocztowy 48-100

Opis


Obecnie coraz więcej producentów proponuje ekologiczne urządzenia służące do ogrzewania domów. Zalicza się do nich kotły 5. klasy, które emitują mniejszą ilość spalin w porównaniu do ich węglowych odpowiedników. Spełniają one normę PN-EN 303-5:2012 i różnią się od siebie konstrukcją. To masywne modele odznaczające się sprawnością na wysokim poziomie. Są nieco droższe od urządzeń niższych klas, jednak warto podkreślić, że ich późniejsze użytkowanie jest bardzo opłacalne, dlatego inwestycja ta szybko się zwraca. Nowoczesne kotły są zasilane pelletem oraz ekogroszkiem, a ich parametry przewyższają modele starszej generacji. Szacuje się, że wytwarzają o połowę mniej tlenku węgla oraz pyłków w porównaniu do sprzętów stosowanych w przeszłości.

Piece te spełniają najbardziej restrykcyjne wymagania i zapewniają niewielkie zużycie paliwa. Popularnością wśród osób rozglądających się za podobnymi urządzeniami cieszy się oferta udostępniona na internetowej witrynie galmet.com.pl. Jest to adres przedsiębiorstwa sprowadzającego przetestowane i wytrzymałe modele z najwyższej półki, które zadowolą każdego klienta. Nie zajmują one wiele miejsca, a ich montaż jest prosty. Najwygodniejsze są urządzenia wyposażone w podajnik automatyczny i mikroprocesory. Elementy te odpowiadają za jednostajne spalanie materiału.

W tym przypadku praca ich posiadaczy ogranicza się wyłącznie do uzupełniania opału co parę dni oraz czyszczenia pojemników, w których gromadzi się sadza i popiół. Część producentów oferuje także modele z systemem automatycznego gaszenia w razie pojawiania się awarii, co zwiększa bezpieczeństwo osób przebywających w budynku.  

Klasa piąta oznacza nowoczesne sprzęty o znakomitej jakości, które nie wyrządzają dużych szkód środowisku. Nie można palić w nich śmieciami, a ponadto gwarantują wysoką sprawność cieplną. Z tego powodu ogrzewają budynki w krótkim czasie i przy małych nakładach energii, przez co znajdują zastosowanie wśród właścicieli dużych domów jednorodzinnych. Kotły tego typu cechują się większą sprawnością w porównaniu do starszych modeli. Zapewniają doskonałe efekty cieplne oraz wygodę użytkowania. Są one polecane osobom, które nie chcą każdego dnia dorzucać opału. Odznaczają się małymi gabarytami, dlatego zmieszczą się niemalże w każdej kotłowni lub innym pomieszczeniu.


Opinie o "Galmet Sp.z o.o." Sp. K.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Graintech Sp. z o.o.

MIASTO - Skarbimierz-Osiedle


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

HSI Sp. z o.o.

MIASTO - Opole


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

HSI Sp. z o.o.

MIASTO - Opole


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu