WWW: https://www.foremski.com.pl/
Nazwa Firmy: Foremski
Telefon 61 29 22240
Adres Rynkowa 56
Miejscowość Przeźmierowo
Kod pocztowy 62-081

Opis


Kominek to element wyposażenia wnętrz, który tworzy jedyny w swoim rodzaju klimat kojarzący się z rodzinną i przytulną atmosferą. Dziś producenci oferują szereg ciekawych konstrukcji, spośród których wiele osób wybiera modele wyposażone w płaszcz wodny. Jest to system, w którym woda jest podgrzewana przez wymienniki ciepła, co sprawia, że kominki są w stanie ogrzewać kilka pomieszczeń jednocześnie, dzięki czemu ich posiadacze mogą sporo zaoszczędzić w sezonie jesiennym i zimowym. Praktyczne informacje na ich temat zaprezentowano na internetowej stronie foremski.com.pl.

Jej założycielem jest przedsiębiorstwo sprzedające nowoczesne i proste w montażu kominki z płaszczem wodnym pasujące do każdej aranżacji. Zapewniają one przyjemne ciepło oraz bezproblemowe czyszczenie z sadzy i innych zabrudzeń. Konstrukcje te odznaczają się niezawodnością, wygodnym użytkowaniem oraz szybkim rozprowadzaniem ciepła. Można je  łączyć z ogrzewaniem ściennym, co zwiększa ich funkcjonalność. Generują one spore oszczędności i wymagają jedynie zaopatrzenia się w odpowiednią ilość opału, który należy przechowywać w suchych pomieszczeniach.

Zakup takiego kominka warto uwzględnić już na etapie planowania budowy domu, ponieważ ułatwi to doprowadzanie wody. Oczywiście można je montować w obiektach już istniejących, jednak w tym przypadku wiąże się to z nieco wyższymi kosztami i koniecznością wezwania grupy fachowców. Konstrukcje dostępne w tym przedsiębiorstwie cechują się doskonałą sprawnością oraz szczelnością wpływającą na bezpieczeństwo użytkowników.

Modele wyposażone w płaszcz wodny ogrzewają kilka pomieszczeń i zapewniają odpowiednią temperaturę w wybranych wnętrzach. To nowoczesna alternatywa dla pieców gazowych wykorzystywanych w przeszłości, na którą może pozwolić sobie niemalże każdy. Zazwyczaj są one umieszczane w salonach, czyli w przestrzeniach relaksu, w których przyjmowani są także zaproszeni goście. Niektórzy montują je też w sypialniach, jadalniach, gabinetach oraz innych wnętrzach, wedle swoich potrzeb.


Opinie o Foremski


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

MIASTO - Pszczew


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

MIASTO - Węgierki


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

MIASTO - Piła


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu