WWW: https://www.foremski.com.pl/
Nazwa Firmy: Foremski
Telefon 61 29 22240
Adres Rynkowa 56
Miejscowość Przeźmierowo
Kod pocztowy 62-081

Opis


Mieszkańcy jednorodzinnych domów ceniący sobie funkcjonalne rozwiązania decydują się często na zakup kominków wyposażonych w płaszcz wodny. To nowoczesne systemy sprzedawane między innymi w przedsiębiorstwie Kominki Foremski, które nie tylko ogrzewają temperaturę powietrza w poszczególnych wnętrzach, ale też wodę wykorzystywaną w łazienkach lub kuchniach. Są to wielofunkcyjne konstrukcje gwarantujące odczuwalne oszczędności, które stanowią doskonałe uzupełnienie centralnego ogrzewania.

Najważniejszym elementem w tym przypadku są podwójne ścianki otaczające komorę spalania. Posiadają one solidną szybę frontową odporną na działanie wysokich temperatur, która chroni przed przedostawaniem się sadzy i innych zanieczyszczeń do wnętrz. Kominki opalane są drewnem, dlatego ich posiadacze powinni mieć odpowiednio dużą przestrzeń służącą do składowania opału. Dają one możliwość ekonomicznego ogrzania największych powierzchni. Nabywają je osoby ceniące sobie nowoczesne i designerskie rozwiązania w przystępnych cenach.

Rozwiązanie to rekomendowane jest właścicielom domów chcącym obniżyć koszty ogrzewania. Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że użytkowanie pieców zasilanych olejem opałowym czy gazem ziemnym wiąże się z nieco większymi wydatkami. Kominek z płaszczem wodnym jest nieoceniony zwłaszcza w sezonie zimowym. Nie tylko wpływa na temperaturę wnętrz, ale też zapewnia przyjemny klimat sprzyjający relaksowi w gronie najbliższych. Producenci proponują dekoracyjne modele sprawdzające się zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i nowoczesnych.

Oferują oni modele minimalistyczne lub bogato zdobione, które nie sprawiają problemów w czyszczeniu. Tego typu instalacje powinny być montowane przez wykwalifikowanych fachowców, ponieważ tylko wtedy będą bezpieczne dla użytkowników. Przed zakupem konkretnego modelu warto zastanowić się nad kilkoma aspektami, takimi jak zapotrzebowanie na ciepło, wielkość powierzchni, jaką będzie ogrzewać kominek oraz to, czy w danym obiekcie znajdzie się ogrzewanie podłogowe.


Opinie o Foremski


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

MIASTO - Pszczew


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

MIASTO - Węgierki


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

MIASTO - Piła


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu