WWW: https://fenikschemia.pl
Nazwa Firmy: Feniks Chemia
Telefon +48 862 244 021
Adres Prymasa Stefana Wyszyńskiego 10B
Miejscowość Zambrów
Kod pocztowy 18-300

Opis


Czysty samochód prezentuje się bardzo dobrze, dlatego właściciele myjni powinni sprawdzić propozycję usługową firmy z portalu fenikschemia.pl. Jest to przedsiębiorstwo zajmujące się zarówno produkcją, jak i sprzedażą wysokiej jakości środków chemicznych. Pozwalają one na usunięcie zanieczyszczeń oraz bakterii z dowolnego pojazdu. Dzięki temu będzie on zadbany, co w znaczący sposób wpłynie na trwałość lakieru. Środki chemiczne do myjni samochodowych są produkowane ze sprawdzonych składników, które są bezpieczne zarówno dla skóry, jak i dla karoserii. Dzięki temu osoba myjąca samochód nie musi obawiać się oblaniem tego rodzaju środkiem. W takiej sytuacji wystarczy jedynie spłukać proszek z konkretnej części ciała.

Dużym zainteresowaniem klientów cieszą się proszki z linii Max. Są one przeznaczone do myjni bezdotykowych. Produkt jest dostępny w kilku wariantach. Szczególnie popularnym proszkiem jest MAX PULVER. Cechuje się on bardzo wysoką wydajnością oraz nabłyszczaniem samochodów zarówno o jasnych, jak i ciemnych kolorach. Aktywne piany firmy z województwa podlaskiego są przeznaczone do mycia wstępnego oraz bezdotykowego. Produkty mają bardzo dobre właściwości czyszczące, które świetnie sprawdzają się w myciu zabrudzonych samochodów. Niezwykle istotnym składem środków chemicznych są inhibitory korozji. Ograniczają one proces niszczenia karoserii.

Jednym z ostatnich etapów mycia samochodu jest jego woskowanie. Wosk może zostać naniesiony nawet na wilgotny lakier. Dzięki temu pojazd jest chroniony m.in. przed solą oraz kwaśnym deszczem. W związku z tym osoby zarządzające myjniami samochodowymi powinny zwrócić szczególną uwagę na ofertę powyższego producenta. W przypadku zakupu większej ilości towaru każdy klient może liczyć na atrakcyjne rabaty. Produkty są dostarczane konsumentom przez kurierów. Istnieje także możliwość odbioru zamówionego towaru osobiście w siedzibie firmy. W tym celu wystarczy podczas składania zamówienia poinformować o tym dział obsługi klienta. W przypadku dłuższej współpracy lub zakupu towaru o znacznej wartości można liczyć na rabaty.


Opinie o Feniks Chemia


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

TECHMASZ - Cezary Kalinowski

MIASTO - Białystok


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

DBO Polska sp. z o.o.

MIASTO - Białystok


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu