WWW: https://sklepmercedes.ewt.pl
Nazwa Firmy: EWT Automotive Polska Sp. z o.o.
Telefon +48538994000
Adres Poznańska 343
Miejscowość Ołtarzew
Kod pocztowy 05-850

Opis


Wiele osób nie wie, że sprzedaż i serwisowanie samochodów to tylko część działalności firm motoryzacyjnych. Praktycznie wszyscy producenci starają się zapewnić swoim klientom dodatkowe artykuły, które są bezpośrednio powiązane z daną marką. Podobnie jak w przypadku aut, jakość tych produktów jest zdecydowanie wyższa wśród firm oferujących samochody marki premium. 

Jedną z marek, która ma bardzo szeroko rozwiniętą sprzedaż akcesoriów samochodowych i nie tylko, jest Mercedes. Wyjątkowe produkty można kupić w punktach stacjonarnych i w sklepie internetowym. Wśród głównych sprzedawców jest EWT Automotive. W ofercie firmy znaleźć można między innymi różne rodzaje zegarków. Na klientów czekają tradycyjne czasomierze na rękę, w wersji damskiej i męskiej. Oprócz tego klienci kupią zegary ścienne oraz stojące. Wszystkie mają oznaczenie producenta, potwierdzające oryginalność produktu. 

Akcesoria marki Mercedes to także pakiety gadżetów, które przydają się w codziennym życiu. Jest ich bez liku i z pewnością każda osoba, która zapozna się z ofertą, wybierze coś dla siebie. Różne rodzaje długopisów, kubków, parasolek, naczyń kuchennych, breloków czekają na fanów niemieckiej marki samochodów. Oprócz nich w katalogu są zapalniczki marki Zippo w czarnym kolorze, urządzenia wielofunkcyjne Swisstool wyprodukowane w Szwajcarii oraz scyzoryki Climber stworzone przez Victorinox.

Wszystkie produkty, które są dostępne w sklepie, nadają się jako prezenty z różnych okazji. Większość jest już zapakowana w gustowne pudełka, które same w sobie są atrakcyjne. One również posiadają logo, które jest nanoszone na opakowanie w formie nadruku lub haftu. Asortyment sklepu jest uzupełniany bardzo często o nowe produkty.


Opinie o EWT Automotive Polska Sp. z o.o.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Ayming Polska Sp. z o.o.

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Komputronik Biznes

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

TanieMilitaria.pl

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu