WWW: https://www.eurofrance.pl/
Nazwa Firmy: EuroFrance
Telefon +48 33 506 50 70
Adres Ks.Brzóski 127
Miejscowość Bielsko-Biała
Kod pocztowy 43-305

Opis


W przypadku konieczności wymiany części w samochodzie nie trzeba od razu udawać się do salonu i kupować oryginalny zamiennik. Znacznie tańszą i łatwiej dostępną opcją jest skorzystanie z oferty internetowego dostawcy. Propozycję sprzedaży używanych podzespołów oraz pojedynczych elementów można znaleźć na stronie eurofrance.pl. Jest to domena sklepu online, którego kadra realizuje zamówienia od klientów indywidualnych i biznesowych. Lista produktów to głównie wyroby sygnowane francuskimi markami (na przykład części do Renault Master czy Peugeota), ale dystrybucja obejmuje również części do aut produkowanych przez niemieckie lub włoskie koncerny motoryzacyjne.

Atutem oferty są szeroki wybór oraz przystępne ceny. Proponowany asortyment to w większości używki, ale w pełni zdatne do montażu i dalszego wykorzystania. Są one dostarczane wraz z gwarancją rozruchu. Sprzedaż obejmuje również elementy wpływające na estetykę pojazdów, na przykład koła czy felgi. Robiąc zakupy u dostawcy, można tanio wymienić całe podzespoły oraz od razu dobrać odpowiednie przyłącza. To również spora oszczędność czasu.

Jeżeli na liście towarów nie ma poszukiwanego przez klienta modelu, kadra sklepu prosi o zgłoszenie takiej sytuacji poprzez dostępny na stronie formularz. Pracownicy dysponują możliwością nawiązania bezpośredniego kontaktu z producentem i zamówienia brakującego towaru u źródła. Jest to polecana opcja w szczególności dla właścicieli starszych aut, którzy często mają duże problemy ze znalezieniem pasujących zamienników. 

Dystrybutor może zaproponować także części fabrycznie nowe. Zaprasza do zapoznania się z ofertą osoby poszukujące elementów do szeroko rozumianej elektryki samochodowej i automatyki. 


Opinie o EuroFrance


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.

MIASTO - Racibórz


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

tapetuj.pl Sklep internetowy

MIASTO - Tarnowskie Góry


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz

MIASTO - Rybnik


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu