WWW: https://www.el-mos.pl/
Nazwa Firmy: ELMOS Mateusz Moskwa
Telefon +48 538 488 466
Adres Wybickiego 67
Miejscowość Lublewo Gdańskie
Kod pocztowy 83-050

Opis


Brama wjazdowa to element użytkowany każdego dnia przez mieszkańców, dlatego jej wybór powinien być przemyślany. Konstrukcje te należy dopasowywać do wielkości dostępnej przestrzeni, długości podjazdu, charakteru budynku oraz własnych preferencji. Profesjonalne bramy gwarantują bezpieczny i wygodny wjazd na posesję. Występują w wersji jedno- oraz dwuskrzydłowej i są odporne na działanie czynników atmosferycznych. W przeszłości stosowano głównie konstrukcje ręczne, wymagające wysiadania z samochodu w celu ich otwarcia, a następnie zamknięcia. Było to problematyczna podczas deszczowych dni oraz wśród osób mających mało czasu. Nic więc dziwnego, że z biegiem lat na popularności zaczęły zyskiwać konstrukcje wyposażane w automatyczne napędy.

Szereg przydatnych informacji na ich temat udostępniono na stronie el-mos.pl. Jest to witryna przedsiębiorstwa specjalizującego się w sprzedaży nowoczesnych konstrukcji o niezawodnym działaniu, które są rekomendowane przez klientów o dużych wymaganiach. Produkty zaprezentowane w katalogu gwarantują bezkolizyjne, a co za tym idzie, bezpieczne otwieranie skrzydeł, niezależnie od temperatury panującej na zewnątrz. Ułatwia to wjazd lub wyjazd z terenu posesji.

Oferowane napędy do bram sprzedawane są w Trójmieście w konkurencyjnych cenach. Firma proponuje między innymi urządzenia powstałe z myślą o bramach skrzydłowych. Występują one w wersji elektrohydraulicznej i mechanicznej, a część z nich ma łamane ramiona. To niezawodne modele, które należy dobierać z uwzględnieniem ciężaru i długości skrzydła, przestrzeni niezbędnej do montażu siłowników oraz odległości zawiasów od słupków. Tylko odpowiednio dobrane napędy zapewniają w pełni bezawaryjną i długotrwałą pracę.

Produkty te są wybierane przez osoby chcące zwiększyć swój komfort i bezpieczeństwo. Chronią przed ryzykiem zamknięcia skrzydła na skutek silnego wiatru, co mogłoby prowadzić do uszkodzeń samochodu, który nie zdążył wjechać na teren posesji. To nic innego jak siłowniki wyposażane w centrale sterujące, które znajdują zastosowanie również w przypadku garaży. Na rynku można nabyć modele dla przemysłu i osób prywatnych. Są one wykorzystywane w przypadku bram przesuwnych oraz skrzydłowych i występują w wersji śrubowej, nazywanej hydrauliczną oraz podziemnej, których części, jak wskazuje nazwa, umieszczane są pod gruntem.

Data dodania: 08-08-2022
Autor: Tola Sadowska
Źródło:
https://www.el-mos.pl/automatyka-bram.htmlOpinie o ELMOS Mateusz Moskwa


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Tapestry

MIASTO - Gdańsk


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

DOWAN Sp. z o.o.

MIASTO - Gdańsk


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Albex

MIASTO - Gdańsk


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu