WWW: https://www.km-maszyny.pl
Nazwa Firmy: Eldrew Km-maszyny
Telefon 604 442 530
Adres Modrzewiowa 5
Miejscowość Stalowa Wola
Kod pocztowy 37-450

Opis


Każdy klient zamawiający dowolny produkt z drewna pragnie, aby było on precyzyjnie wykonany, miał gładką powierzchnię ułatwiającą konserwację i efektowny wygląd. Aby było to możliwe, warsztaty zajmujące się produkcją na przykład mebli muszą zostać wyposażone w odpowiedni sprzęt, który umożliwi wstępną obróbkę materiału, zanim zostanie on odpowiednio przycięty. W profesjonalnych warsztatach oraz w zakładach produkcyjnych niezbędna jest m.in. wyrówniarka do drewna czyli rodzaj strugarki lub heblarki nadającej drewnu idealnie gładką powierzchnię, przygotowaną do dalszych prac wykończeniowych. Przy pomocy tego urządzenia można wygładzać deski, listwy, belki i wiele innych elementów z litego drewna.

Sprzęt ten dostępny jest w sklepie internetowym należącym do bezpośredniego dystrybutora sprzętu niemieckich producentów. Można tam znaleźć urządzenia do obróbki różnych materiałów w tym metalu i drewna, cechujące się:

  • wyjątkową precyzją wykonania,
  • bezawaryjnością,
  • funkcjonalnością,
  • innowacyjnymi rozwiązaniami,
  • bezpieczeństwem użytkowania.

Dostępne w ofercie wyrówniarki zbudowane są z takich podzespołów jak ciężkie, precyzyjne, żeliwne agregaty gwarantujące równomierną pracę, mocne silniki zapewniające wysokie obroty, mocne, sztywne konstrukcje stalowo-żeliwne o sporej wadze i długie stoły robocze. Są to maszyny dokładnie przemyślane, gwarantujące komfort pracy, nawet jeśli trwa ona przez wiele godzin. Dzięki temu, że wykonane są z ciężkich materiałów, urządzenia te są wyjątkowo stabilne. Mają również nowoczesną budowę gwarantującą użytkownikom bezpieczeństwo.

Dystrybutor dostępny na stronie km-maszyny.pl ma w sprzedaży wiele rodzajów wyrówniarek pozwalających na formatowanie miękkiego i twardego drewna, wyposażonych w samomocujące się wały nożowe. Do atutów tych urządzeń należy między innymi niski poziom hałasu dzięki zastosowanym systemom ostrzy Tersa i Xylent. Firma sprzedająca te maszyny do każdego klienta podchodzi indywidualnie, starając się dobrać parametry urządzenia w taki sposób, aby jak najlepiej odpowiadały one potrzebom oraz specyfice działalności zakupującej je firmy. Dlatego też większość cen znajdujących się w ofercie urządzeń nie jest dostępna w katalogu. Chcąc je poznać,  wystarczy skontaktować się ze specjalistą, który chętnie odpowie na wszystkie pytania, pomoże skonfigurować sprzęt i dokona jego rzetelnej wyceny.


Opinie o Eldrew Km-maszyny


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

MUKK Architektura Wnętrz

MIASTO - Krosno


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Używane Kompresory

MIASTO - Dębica


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Decormint

MIASTO - Zaczernie


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu