WWW: http://www.dowan.com.pl/
Nazwa Firmy: DOWAN Sp. z o.o.
Telefon (058) 520 22 19
Adres Al. Grunwaldzka 220
Miejscowość Gdańsk
Kod pocztowy 80-266

Opis


Bardzo wiele zawodów, wymaga od pracowników przebywanie w warunkach, wpływających negatywnie na stan zdrowia. Przekroczenie norm zapylenia i wzmożona obecność zanieczyszczenia powietrza determinuje pracodawcę do zapewnienia pracownikom odpowiedniej ochrony. Zgodnie z przepisami, konieczne jest używanie przez nich maski BHP. Jest to element niezbędny, aby uchronić górne drogi oddechowe przed zatruciem toksycznymi gazami oraz dostaniem się ich do płuc.

Sprzęt z najwyższej półki

Pracodawca, któremu zależy na produktach najwyższej jakości i spełniających wszystkie standardy i normy, powinien skorzystać z oferty firmy DOWAN. Ta firma, działa na rynku od lat, dlatego też ma bardzo duże doświadczenie w branży. Dostarcza sprzęt BHP, ochrony oczu, powstrzymywania spadania, wodny sprzęt bezpieczeństwa i medyczny. Wszystkie produkty pochodzą od renomowanych i cenionych producentów. Jeżeli chodzi o maski, to są one tworzone przez prestiżową markę Honeywell. Maski mają wiele atutów, które wyróżniają je na tle konkurencji.

Produkty są stworzone zgodnie z zasadami ergonomii, są wygodne, mają elastyczne elementy i są bardzo lekkie. Te cechy pozwalają na pracę bez skrępowania i wygodę podczas wykonywania wszystkich koniecznych czynności.

Posiadają niezbędne certyfikaty i atesty, które zapewniają bezpieczeństwo i gwarantują niezwykłą jakość.

Wykonanie jest bardzo precyzyjne, solidne i zapewnia dużą wytrzymałość wszystkich elementów.

Zastosowane filtr, są nowatorskie i bardzo szczelne, dzięki czemu zatrzymują wszystkie szkodliwe czynniki zewnętrzne, przed dostaniem się ich do płuc pracownika.

Proponowane rozwiązania sprawdzą się w zakładach przemysłowych, lakierniczych, farmaceutycznych czy budowlanych oraz wszędzie tam gdzie zapylanie przekracza normy i konieczne jest zastosowanie środków ochrony indywidualnej. Zdrowie pracowników, jest niezwykle istotne i wpływa na jakość pracy, a wszystkie wymagania BHP, dzięki zastosowaniu masek, są zachowane. Decydując się na zakupy we wspomnianym sklepie, można być pewnym, że oferowane produkty są profesjonalne i będą trwałe, a ryzyko utraty zdrowia jest zminimalizowane do granic.


Opinie o DOWAN Sp. z o.o.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Tapestry

MIASTO - Gdańsk


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Albex

MIASTO - Gdańsk


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Helena Kuldanek Domy Wczasowe - Usługi Transportowe

MIASTO - Jastrzębia Góra


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu