WWW: https://dephos.com/pl
Nazwa Firmy: DEPHOS Group
Telefon +48 502 023 042
Adres Rodziny Poganów 63
Miejscowość Zabierzów
Kod pocztowy 32-080

Opis


Analiza przestrzennych obiektów archeologicznych jest często mocno utrudniona ze względu na ich stan fizyczny, który nie pozwala na przeprowadzanie dokładnych badań bez upewnienia się, że ekipa archeologów może bezpiecznie poruszać się po wybranej przestrzeni. Wcześniejsze skanowanie konstrukcji w celu weryfikacji jej trwałości jest więc niezbędne przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac. 

Coraz częstszym sposobem na to, by zapoznać się z planem przestrzennym obiektu bez wchodzenia na jego teren, jest zlecenie wykonania laserowego pomiaru 3D, a następnie wydrukowania uzyskanego wyniku w formie makiety. Realizatorem, który chętnie podejmie się realizacji takiego świadczenia, jest firma DEPHOS Group sp. z o.o. Jej pracownicy to doświadczeni specjaliści, doskonale zaznajomieni z nowoczesną techniką obsługi lasera. Dzięki swoim kompetencjom oraz korzystaniu z odpowiedniego sprzętu pozwalającego na pełną mobilność mogą oni przeprowadzić pomiar w każdym miejscu.

O tym, jak dokładnie wygląda przeprowadzenie całej usługi oraz czym jest modelowanie 3D, można przeczytać na stronie wspomnianego wykonawcy. Osoby, które z jego ramienia zajmują się przeprowadzaniem świadczeń oraz są odpowiedzialne za kontakt bezpośredni z klientem, zachęcają do zapoznania się z przedstawionymi tam informacjami, gdyż jest to wiedza, która pozwala lepiej poznać oraz zrozumieć cały proces oraz jego poszczególne etapy. Dzięki temu zlecający jest lepiej zorientowany i wie, jakie czynności zostaną podjęte w celu przeprowadzenia pomiaru.

Wykonane na zamówienie druki przestrzenne i makiety stanowią wierne odwzorowanie skanowanego obiektu. Są wykonane z różnego rodzaju surowca, w zależności od tego, na jaki wariant zdecyduje się zlecający usługę. Istnieje opcja zamówienia wykonanego z tworzywa o wysokim stopniu trwałości i przedstawienie takiej makiety podczas wystawy obrazującej ciekawe architektoniczne obiekty w formie 3D. Wytrzymałość ta jest również doceniana, gdy istnieje potrzeba częstego transportowania makiety.

Data dodania: 17-08-2021
Autor: Michał Jabłoński
Źródło:
https://dephos.com/pl/oferta/108-druk-i-makiety-3dOpinie o DEPHOS Group


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

MICHAŁ KRYNICKI AUDIOTOUR

MIASTO - Kraków


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Storczykarnia - sklep z produktami do uprawy i pielęgnacji STORCZYKÓW ORCHIDEI

MIASTO - Kraków


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

DAUL Jacek Jastrzębski

MIASTO - Kraków


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu