WWW: http://slask-laweta.pl/
Nazwa Firmy: Dawid Pikuła Cartrans
Telefon 500051068
Adres Tworzeń 170
Miejscowość Dąbrowa Górnicza
Kod pocztowy 41-303

Opis


Niepodziewane i często przykre przypadki jak uczestnictwo w wypadku drogowym czy stłuczce mogą zdarzyć się nawet najbardziej doświadczonemu kierowcy. Ratunkiem wtedy pozostaje głównie laweta. W Bytomiu taką usługę świadczy firma Dawid Pikuła Cartrans. 

Pomoc takiej profesjonalnej ekipy oraz sprzętu, by skutecznie i bezpiecznie przetransportować uszkodzony samochód, jest niezbędna w wielu sytuacjach. Wiedzą o tym pracownicy wspomnianego realizatora usług, proponując pomoc drogową w szerokim zakresie o każdej porze dnia i nocy. Obejmuje ona odbiór zgłoszenia i analizę niezbędnych do pomocy klientowi akcesoriów i sprzętu, dojazd na miejsce kolizji i wykonanie niezbędnych czynności w celu naprawy, odholowania lub przewiezienia lawetą uszkodzonego pojazdu, gdy nie nadaje się on do samodzielnego poruszania się na kołach. Następnie samochód dostarczany jest do warsztatu, do domu klienta lub po prostu na najbliższy parking, gdzie może oczekiwać przyjazdu rzeczoznawcy, który wyceni powstałe szkody.

Pracownicy firmy podchodzą do każdego klienta w sposób indywidualny. Zapewniają oczekiwane i bardzo potrzebne w stresującej sytuacji, jaką niewątpliwie jest wypadek drogowy wsparcie oraz gwarantują jak najkrótszy czas wykonania zlecenia. Pomagają również wykonać niezbędną dokumentację powypadkową, która będzie potem podstawą do otrzymania odszkodowania. Jest to kolejny duży plus dla klienta, który często jest zbyt zdenerwowany, by pamiętać o tego typu rzeczach i je prawidłowo wypełnić.

Usługa holowania lub skorzystanie z lawety to także najszybszy sposób, by zapewnić drożność na drodze dla innych pojazdów. Warto zatem mieć kontakt do wspomnianej firmy zawsze pod ręką, by móc z niego skorzystać, jeśli zajdzie taka potrzeba lub polecić wspomnianego wykonawcę innym.

Pomoc samochodu lawety może przydać się także w sytuacji, gdy braknie paliwa w baku. Odpowiadając na tego typu zgłoszenie, pracownicy świadczący pomoc drogową zaopatrują kierowcę w odpowiedni zapas, by mógł on kontynuować drogę przynajmniej do najbliższej stacji benzynowej.

Data dodania: 12-10-2020
Autor: Dagmara Michalak
Źródło:
http://slask-laweta.pl/pomoc-drogowa-bytom/Opinie o Dawid Pikuła Cartrans


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.

MIASTO - Racibórz


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

tapetuj.pl Sklep internetowy

MIASTO - Tarnowskie Góry


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz

MIASTO - Rybnik


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu