WWW: http://daul.pl/
Nazwa Firmy: DAUL Jacek Jastrzębski
Telefon +48 512 317 169
Adres PŁK Dąbka 2
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 30-732

Opis


Nagrywanie profesjonalnych filmów wymaga odpowiedniego przygotowania. Składa się na nie przede wszystkim dobór najlepszego sprzętu, akcesoriów oraz kostiumów. Tego typu elementy nie należą do najtańszych, a ich zakup bywa nieopłacalny zwłaszcza wtedy, gdy są one użytkowane tylko jeden raz lub sporadycznie. Dobra wiadomość jest jednak taka, że dziś istnieją wypożyczalnie oferujące wynajem sprzętu filmowego z najwyższej półki. Zalicza się do nich przedsiębiorstwo Dual, z jakim kontaktują się najbardziej wymagający klienci. Firma zapewnia szeroki asortyment sprzętu na każdą kieszeń i terminową realizację wszystkich powierzonych zadań. Reprezentują ją doświadczone osoby, które często doradzają w wyborze najodpowiedniejszych rekwizytów.

Omawiany sprzęt był wykorzystywany na planach rozmaitych filmów i seriali. Warto jednak podkreślić, że wszystkie akcesoria proponowane przez to przedsiębiorstwo, są zadbane. Nie widać na nich śladów użytkowania, przez co prezentują się jak nowe. Wypożyczalnie to dobre rozwiązanie dla osób niemających środków finansowych na inwestowanie w sprzęty, takie jak kamery, aparaty czy obiektywy, które nie należą do najtańszych. Dzięki nim można tworzyć profesjonalne ujęcia oraz ćwiczyć swoje umiejętności.

Firma może poszczycić się wieloletnią obecnością na rynku. Na jej asortyment składają się między innymi przestronne, stabilne i bezpieczne w użytkowaniu namioty, zapewniające ochronę przed wiatrem i silnym promieniowaniem słonecznym, podesty oraz lustra charakteryzatorskie. Są one oświetlane żarówkami, co ułatwia nakładanie makijażu czy robienie fryzur. Odznaczają się niewielką wagą, dlatego ich transportowanie oraz montowanie w wybranej przestrzeni nie sprawia problemów. Z przedsiębiorstwem tym kontaktują się też osoby zainteresowane efektami specjalnymi. Dysponuje ono bowiem nowoczesnymi i wydajnymi wytwornicami mgły, śniegu oraz dymu. Posiada też deszczownice i szereg innych urządzeń o prostej obsłudze. Firma zapewnia przejrzystą współpracę, kompleksowe wsparcie, uczciwe warunki i atrakcyjne ceny.


Opinie o DAUL Jacek Jastrzębski


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

MICHAŁ KRYNICKI AUDIOTOUR

MIASTO - Kraków


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Storczykarnia - sklep z produktami do uprawy i pielęgnacji STORCZYKÓW ORCHIDEI

MIASTO - Kraków


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Radecka, Lucyna Radecka

MIASTO - Bystra Podhalańska


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu