WWW: https://czeski-tlumaczenia.pl/
Nazwa Firmy: czeski-tlumaczenia.pl
Telefon +420 603 440 905
Adres Nýdek 15
Miejscowość Nýdek
Kod pocztowy 73-995

Opis


Dzięki umiejętnościom oraz chęci do podnoszenia swoich kwalifikacji tłumacz, będący założycielem witryny czeski-tlumaczenia.pl, zapewnia usługi na najwyższym poziomie, co powoduje, że grono jego klientów stale się poszerza. Współpracuje on z osobami o różnych potrzebach, które chciałyby przełożyć ważne dokumenty urzędowe. Tłumacz czesko-polski dba o poufność informacji, co oznacza, że są one dobrze chronione. Kieruje ofertę do osób fizycznych, przedstawicieli urzędów i instytucji państwowych oraz przedsiębiorców.

Biuro, jakie prowadzi, zapewnia kompleksowe działania. Odznacza się on terminowością, dzięki czemu nie ma mowy o opóźnieniach. Swoją pracę wykonuje z dużym zaangażowaniem oraz pasją i potrafi budować długotrwałe relacje z klientami, którzy chętnie korzystają z jego usług. Tłumacz zdał egzamin państwowy i został zaprzysiężony przez ministra sprawiedliwości. Wykonuje on zawód zaufania publicznego i odznacza się rzetelnością. To doświadczony specjalista podejmujący się najbardziej złożonych zleceń.

Nie są mu obce przekłady specjalistyczne z branży medycznej, prawniczej, technologicznej, farmaceutycznej i nie tylko. Dokładnie sprawdza on wszystkie przekłady pod kątem stylistycznym, merytorycznym oraz ortograficznym, dzięki czemu ryzyko występowania błędów jest bliskie zeru. Tłumacz orientuje się w specjalistycznej terminologii oraz branżowych zwrotach, co przekłada się na jakość tworzonych tekstów. Jeśli zachodzi taka konieczność, konsultuje niektóre kwestie z ekspertami w swojej dziedzinie.  

Specjalista prowadzi repetytorium, w którym odnotowuje każde zrealizowane tłumaczenie. Wszystkie dokumenty, jakimi się zajmuje, są oznaczane specjalną pieczęcią z danymi osobowymi. To bezstronna osoba dochowująca tajemnicy zawodowej, która może zostać pociągnięta do odpowiedzialności w razie dostrzeżenia nieprawidłowości. Podejmuje się ona przekładów ustnych i pisemnych, a każde zlecenie traktuje indywidualnie. Koszt tego typu pomocy zależy między innymi od rodzaju dokumentu oraz liczby stron.

Data dodania: 05-12-2021
Autor: Igor Ostrowski
Źródło:
https://czeski-tlumaczenia.pl/Opinie o czeski-tlumaczenia.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

LEASING ESSENTIALS

MIASTO -


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu