WWW: https://www.bud-went.com.pl/
Nazwa Firmy: BUD-WENT
Telefon +48 61 815 50 79
Adres Graniczna 15A
Miejscowość Biskupice
Kod pocztowy 62-007

Opis


Jednym z czynników mających bezpośrednie przełożenie na bezpieczeństwo oraz komfort osób przebywających w pomieszczeniach jest niczym niezakłócona wymiana powietrza. Z tego względu wybór systemów wentylacyjnych, w tym wywietrzników, nie może być przypadkowy. Odpowiednio dobrane zmniejszają ryzyko pojawiania się grzybów oraz trudnych do usunięcia pleśni na ścianach lub sufitach, których powinni unikać zwłaszcza alergicy. Znaczna część z nich przekonuje się do wentylacji grawitacyjnej, bazującej na tak zwanych siłach naturalnych oraz nieszczelnościach budynku. Nie wiąże się ona z poborami energii i przekłada się na lepszą jakość powietrza we wnętrzach.

Na tego typu systemy składają się między innymi wywietrzniki grawitacyjne spotykane w halach magazynowych, fabrykach, elektrowniach, hutach oraz pozostałych obiektach przemysłowych. Do ich zalet zalicza się ciągłość pracy, nieskomplikowaną budowę, małe ryzyko występowania awarii, niski koszt zakupu oraz brak delikatnych części, ulegających uszkodzeniom. Można je nabyć na stronie bud-went.com.pl, którą prowadzi zaufana firma oferująca artykuły najwyższej jakości. Są to przede wszystkim wspomniane wywietrzniki wspomagające naturalną wentylację i umożliwiające wytwarzanie podciśnienia.

Proponowane produkty składają się z solidnej kopuły oraz korpusu. Elementy te są niepodatne na uszkodzenia mechaniczne i nie wymagają impregnacji. Ułatwiają utrzymanie optymalnej temperatury w pomieszczeniach i zmniejszają ryzyko nadmiernego gromadzenia się wilgoci, przykładowo po kąpieli lub gotowaniu posiłków. Wykorzystują one wiatr oraz zjawisko wyporności i przekładają się na lepszą jakość powietrza, którym oddychają osoby znajdujące się w danym obiekcie.


Opinie o BUD-WENT


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

MIASTO - Pszczew


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

MIASTO - Węgierki


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

MIASTO - Piła


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu