WWW: http://brandeco.pl
Nazwa Firmy: Brandeco
Telefon 665 005 000
Adres
Miejscowość Słupsk
Kod pocztowy -

Opis


Panele fotowoltaiczne to nowoczesne i ekologiczne systemy, dzięki którym można obniżyć domowe rachunki i uniezależnić się od podwyżek narzucanych przez zewnętrznych dostawców energii. Są to nieskomplikowane w obsłudze konstrukcje, które nie zanieczyszczają środowiska naturalnego, ponieważ nie wytwarzają szkodliwych związków. Ich sprzedażą zajmują się przedstawiciele przedsiębiorstwa BrandEco, czyli firmy oferującej niezawodne urządzenia, powstałe z myślą o obiektach publicznych i prywatnych, na które można otrzymać dofinansowanie. Są one spotykane nie tylko w domach jednorodzinnych, ale też obiektach rolniczych, placówkach medycznych i oświatowych, bibliotekach, muzeach, halach magazynowych oraz fabrykach.

Na instalacje fotowoltaiczne decydują się mieszkańcy Koszalina i innych miejscowości, którzy chcą iść z duchem czasu i uchronić się przed przerwami w dostawach energii. Panele działają niezależnie od warunków pogodowych i mogą być umieszczane na gruntach, elewacjach bądź dachach budynków. Ich atutem jest minimalistyczny design, który sprawia, że wpasowują się w każdą przestrzeń. Nie wymagają konserwowania i są całkowicie bezobsługowe.

Na korzyść instalacji fotowoltaicznych przemawia brak ruchomych i delikatnych elementów. Wszystko to sprawia, że uszkodzenia wymagające naprawy stanowią rzadkość. Składają się one z ogniw monokrystalicznych, polikrystalicznych lub amorficznych, cechujących się wysoką sprawnością oraz ze szkła hartowanego. Opisywane konstrukcje mogą być poddawane procesowi recyklingu. Pobierają energię słoneczną, która jest niewyczerpalna, czego nie można powiedzieć o paliwach kopalnych. Sprawdzają się zarówno w dużych, jak i mniejszych obiektach, choć nic nie stoi na przeszkodzie, by były użytkowane na polach namiotowych czy w kamperach.


Opinie o Brandeco


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Tapestry

MIASTO - Gdańsk


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

DOWAN Sp. z o.o.

MIASTO - Gdańsk


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Albex

MIASTO - Gdańsk


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu